Mahsun Kırmızıgül, başrolünü Farah Zeynep Abdullah'ın oynadığı 'Bergen' filmini eleştirmişti. "Biyografi filminde oyuncu kendi sesi ile şarkı söylediği anda sinemadan çıkıyorum" diyen Kırmızıgül'e sanat camiasından birçok isim muhalefet olmuştu.

Mahsun Kırmızgül, kendisini eleştirenlere dünya sinemasından örnek verdi!

Usta yönetmen ve oyuncu Mahsun Kırmızgül dünya sinemasından örnek gösterek kendisini eleştirenlere yanıt verdi.

Depremde kızını kaybeden usta oyuncu Orhan Aydın'ın hali yürek yaktı Depremde kızını kaybeden usta oyuncu Orhan Aydın'ın hali yürek yaktı

Mahsun Kırmızgül, kendisini eleştirenlere dünya sinemasından örnek verdi!

Kırmızgül, paylaşımına " La Môme" filminde Fransa’nın en ünlü şarkıcısı Edith Piaf'ı canlandıran Marion Cotillard müthiş performansıyla, Edith Piaf'ın sesiyle Oscar aldı. "Bohemian Rhapsody" filminde Queen grubunun solisti Freddie Mercury'i canlandıran, Rami Malek playback yaparak en iyi erkek oyuncu Oscar ödülünü aldı. "Ray" filmi ile muhteşem performans sergileyen Jamie Foxx playback yaparak en iyi erkek oyuncu Oscar'ını kazandı. "Get On Up" filmiye herkesi büyüleyen Chadwick Boseman , James Brown'ın sesiyle birçok ödül kazandı. Bizde ise sesleriyle milyonların gönülünü yer etmiş önemli sanatçıların hayat hikayelerinde , onlara bayılmamıza neden olan sesleri yok. Oysa sanatçılarımızın gerçek sesleri, kullanılmış olsa, yapılan veya yapılacak olan filmler çok daha başarılı olabilir..." notunu düştü.