Ziynet Sali’den Annelik Yorumu: Öyle Aman Aman İstemiyorum

BAU Müzik Onair Ödülleri’ne katılan Ziynet Sali’den özel hayatına dair samimi açıklamalar geldi. Annelik konusunda konuşan şarkıcı, “En doğru zamanda olsun. Geç olsun güç olmasın” dedi.

Ziynet Sali, Bahçeşehir Üniversitesi ve MüzikOnAir Radyosu iş birliğiyle bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Müziğin Yıldızları” ödül gecesinde En İyi Cover Şarkı ödülüne layık görüldü. Ödül öncesi evliliği ile ilgili samimi açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı, anne olmak hakkında konuştu.

“Anneliği isteyen her kadına Allah nasip etsin” diyen Ziynet Sali, “Bir kadının tatması gereken kutsal bir duygu. En doğru zamanda olsun. Geç olsun güç olmasın. Sağlıklı ve doğru zamanda olsun. Hemen olsun diye beklentim yok” dedi.

“YEMEK BİLE YAPMIYORUM…”

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında nikah masasına oturduğu Erkan Erzurumlu ile evliliğinin güzel gittiğini ve hayatlarında çok bir şeyin değişmediğini söyleyen Ziynet Sali, “Yemek bile yapmıyorum. Sağ olsun eşim de ‘Niye yemek yapmıyorsun?’ diye soran biri değil. Evlenmeden önce de birlikte yaşıyorduk. Pek bir değişiklik olmadı” ifadelerini kullandı.

YENİ ALBÜM GELİYOR

Ziynet Sali, yeni albüm geleceği müjdesini de verdi. Çok güzel bir klip hazırladıklarını belirten şarkıcı, “Önümüzdeki günlerde görsellerini paylaşacağım” diye de ekledi.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 20:30

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE