Ziynet Sali Güzelliği İle Büyüledi!

Müzisyen Erkan Erzurumlu ile geçen yıl evlenen Ziynet Sali, paylaştığı karelerle takipçilerinden tam not aldı.

Ziynet Sali Güzelliği İle Büyüledi!

Geçtiğimiz yılın eylül ayında gitarist sevgilisi Erkan Erzurumlu ile Kıbrıs’ta evlenen ünlü şarkıcı Ziynet Sali, o günden sonra sadece projeleriyle ilgili paylaşım yapıyor.

Mutlu bir evlilik süren güzel şarkıcı Instagram hesabından zaman zaman yaptığı paylaşımlarla bunu gözler önüne seriyor. Güzel şarkıcı, bu kez takipçileriyle yeni projesi için gerçekleştirilen bir çekimdeki pozlarını paylaştı.

Güzel ve çekici karelerinden sonra bir de karavanında çektiği selfieler ile takipçilerinin karşısına çıkan Ziynet Sali, “Bir çekim sonu selfiesiz olur mu? Karavan selfiesi” notuyla paylaşımda bulundu.

Ziynet Sali’nin bu kareleri kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum alırken, karantina sürecinde kilo aldığı da gözlerden kaçmadı.

Bir çekimin sonu selfisiz olur mu ? karavan selfisii... ????????

Ziynet Sali (@ziynetsali)'in paylaştığı bir gönderi ()

We Love pink & fruit ???????? ???? @ondertiryaki ????

Ziynet Sali (@ziynetsali)'in paylaştığı bir gönderi ()

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2020, 10:17

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE