Zeynep Mansur’dan Halil Sezai Çıkışı! Meslektaşı Hakkında Ne Dedi?

Zeynep Mansur Nişantaşı’nda yürürken görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, hem yaşadığı drone şokundan bahsetti, hem de Halil Sezai’nin komşusunu darp ederken kameralara yansıyan görüntüleri hakkında yorum yaptı.

Zeynep Mansur Nişantaşı sokaklarında gezerken kameralara yansıdı. Basın mensuplarıyla sohbet eden ünlü şarkıcı hem yaşadığı drone şokundan bahsetti, hem de Halil Sezai’nin komşusunu darp ederken kameralara yansıyan görüntüleri hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

“ÖZÜR DİLEDİ”

“ÖZÜR DİLEDİ”

Zeynep Mansur, geçtiğimiz hafta drone ile evini gözetlendiği gerekçesiyle  komşusundan şikayetçi olmuştu. Bu konu hakkında açıklama yapan şarkıcı şunları söyledi: “Kapandı o konu. Özür diledi bu kişi. Drone uçurmanın yasak olduğunu bilmediğini söyledi.”

“NE OLURSA OLSUN ŞİDDET…”

Yakın zamanda komşusuyla problem yaşamış olan Zeynep Mansur’a, Halil Sezai’nin komşusunu darp etmesi hakkındaki düşünceleri soruldu. Ünlü şarkıcı yaşanan bu şiddet olayına çok üzüldüğünü belirterek, “Ne olursa olsun şiddet çözüm olamaz.  Sanatla ilgilenen bir insanın böyle bir şey yapmasına çok üzüldüm… Onun adına da üzüldüm, beyefendinin adına da üzüldüm”

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2020, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER