Zeynep Korel'den Seray Sever'e 'Lezbiyen' Davası

Zeynep Korel, TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım isimli magazin programı sunucusu Seray Sever'in canlı yayında kendisine 'Lezbiyen' diyerek cinsel kimliğine ilişkin küçük düşürücü ifadeler kullandığını belirterek Sever'den şikayetçi oldu

Zeynep Korel'den Seray Sever'e 'Lezbiyen' Davası

Türk Sineması oyuncularından Tanju Korel ve Hülya Darcan'ın kızı Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel, TV 8’de yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ adlı magazin programında kişilik haklarına saldırıda bulunduğu ve iftira attığı iddiasıyla sunucu Seray Sever’e 50 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

"LEZBİYEN" DİYEREK İFTİRA ATTI

Sever’in programda kendisine ‘lezbiyen’ dediğini öne süren Korel, özel hayatının gizliliğinin ihlal edildiğini ve Türkiye’de kötü biri olarak gösterildiğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2020, 09:21

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE