Zeynep Beşerler Korona Stresini Bodrum'da Ailesiyle Attı! (Video Haber)

Zeynep Beşerler, oğlu Kerem İçgören, kardeşi Derya Beşerler ve onun eşi Birol Namoğlu’yla Bodrum'da görüntülendi. Anne ve teyzesine havuza girmeleri için baskı yapan minik Kerem, başarılı olamayınca eniştesi, Namoğlu’nu havuza itti.

Güzel oyuncu Zeynep Beşerler, oğlu Kerem İçgören, kardeşi Derya Beşerler ve onun eşi Birol Namoğlu’yla Bodrum'da magazinburada.net kameraları tarafından görüntülendi.

Korona döneminin yorgunluğu ve stresini ailesiyle birlikte atan Zeynep Beşerler'in Bodrum'un sıcak güneşi ve serin suları eşliğinde keyiflendiği dikkatlerden kaçmadı.

BÜTÜN AİLE HAVUZ SEFASI YAPTI

Zeynep Beşerler ailesiyle birlikte Gölköy’deki Flamme Beach'te tatil yapıyor.

Havuz başında ailenin en küçük ferdi Kerem İçgören’i izleyen Zeynep Beşerler oğlunun oyunlarına eşlik etti. Bakıcısıyla beraber havuza giren İçgören yerinde duramadı.

Beşerler oğluna sürekli "Yavaş düşeceksin" diye uyarıda bulundu. Anne ve teyzesine havuza girmeleri için baskı yapan minik Kerem, başarılı olamayınca eniştesi, Birol Namoğlu’nu havuza itti.

Namoğlu ise eşi Derya Beşerler’i havuza girmesi için ayağından tutup çekse de başarılı olamadı. Zeynep Beşerler ve kardeşi Derya Beşerler suya girmedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 00:13

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE