Zeynep Bastık'tan '300 bin TL' iddialarına flaş yanıt!

Son dönemin parlayan isimlerinden olan Zeynep Bastık, yılbaşında sahne almak için 300 bin TL istediğine dair iddiaları yanıtladı.

Zeynep Bastık'tan '300 bin TL' iddialarına flaş yanıt!

Son yılların çıkış yapan genç isimlerinden olan Zeynep Bastık, konserleri için istediği ücretle herkesi şaşkına çevirdi. Bir süre önce çıktığı gece kulüplerinde aldığı 10 bin TL ücreti 15 katına çıkararak 150 bin TL isteyen genç şarkıcının, yılbaşı gecesi sahne almak için 300 bin TL talep ettiği iddia edildi.

"Birilerini kızdırıyor"

Menajerliğini sevgilisinin yaptığı 26 yaşındaki Bastık, hakkında çıkan sahne ücreti haberlerinin gerçeği yansıtmadığını belirtti. Konseri düzenleyecek menajerlik şirketinin "Bizden 300 bin TL istedi" yönündeki iddialarıyla ilgili konuşan genç şarkıcı, “Bize yapılan teklifin üstüne geçen diyaloğun aslı şu: 'Bize böyle teklif yapan biri oldu. Karar veremedik.' Konserlerimizi kendimiz yapıyoruz. Dolayısıyla ne kazandığımız bize bağlı. Anlıyorum ki eskimiş piyasa düzeni içerisinde kendi müziğimizi üretmemiz, kendi yapımcılığımızı yapmamız birilerini kızdırıyor” ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER