Zeynep Bastık Kendisinden 9 Yaş Büyük Sevgilisiyle Evleniyor

Pop müziğin genç ve başarılı ismi Zeynep Bastık, önümüzdeki yaz aylarında sevgilisi Tolga Akış ile dünya evine girecek.

Zeynep Bastık Kendisinden 9 Yaş Büyük Sevgilisiyle Evleniyor

Şarkıcı Zeynep Bastık'ın bu yaz, kır düğünü ile evleneceği belirtildi. 

zeynep bastık

27 yaşındaki şarkıcı Zeynep Bastık kendisinden 9 yaş büyük olan reklamcı ve menajeri Tolga Akış ile 2018’de aşk yaşamaya başlamış, 2019’da nişanlanmıştı.

Posta Gazetesi'nin haberine göre şarkıcı kır düğünü yapacak.

zeynep bastık tolga akış

DÜETLERİYLE ÖN PLANA ÇIKTI

Pop müziğin genç ismi Zeynep Bastık, Aylin Aslım, İzel, Ferda Anıl Yarkın, Kenan Doğulu, Levent Yüksel, Jabbar, Tarkan, Mustafa Sandal, Şebnem Ferah, Harun Kolçak, Ajda Pekkan, Nilüfer, Kerim Tekin, Şahsenem, Pinhâni ve Sezen Aksu gibi isimlerin eserlerini seslendirmesi ve muhtelif isimlerle düet yapıp yayımlamasıyla ön plana çıktı.

ZEYNEP BASTIK KİMDİR?

Zeynep Bastık 8 Temmuz 1993'te Çanakkale'de doğdu. Üç yaşındayken ailesi İzmir'e taşınınca ortaokul ve liseyi burada tamamladı. Anneanne tarafından Arnavut kökenlidir.

Zeynep Bastık kariyerinin ilk dönemlerinde bir süre Anadolu Ateşi'nde dansçı olarak da yer aldı.Murat Dalkılıç'ın "Lüzumsuz Savaş" adlı şarkısına vokalistlik yaptı ve Dalkılıç'ın vokalistliğine üç yıl devam etti. Dalkılıç'ın desteğiyle ilk teklisi "Fırça"yı 2014 yılında yayımladı.

zeynep bastık

Ardından Dalkılıç'ın vokalistliğini bırakıp solo kariyerine devam etti. Rapçi Ezhel'in "Felaket" adlı şarkısına yaptığı cover ile çıkış yakaladı. Bu cover dışında Fikri Karayel, Harun Kolçak, Ümit Sayın gibi isimlerin şarkılarını seslendirdi ve YouTube üzerinden yayımladı. Bu coverlar tanınmasında etkili oldu. Anıl Piyancı ile birlikte 2019'un Haziran ayında "Bırakman Doğru mu?" isimli bir tekli yayımlandı. Ayrıca Adı Mutluluk, Yasak Elma, Sil Baştan ve Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli gençlik dizilerinde rol aldı.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2021, 20:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER