Zerrin Özer : Nefret etmişsiniz

Yalnızca 36 saat evli kaldığı Murat Akıncı'dan boşanan Zerrin Özer, sosyal medyayı daha aktif kullanma kararı alarak paylaştığı fotoğrafa gelen yorumlar üzerine takipçilerinden özür diledi.

Zerrin Özer : Nefret etmişsiniz

Sosyal medyadan yalnızca gideceği konserleri duyuran şarkıcı Zerrin Özer, üzerinde filtre uyguladığı fotoğrafını paylaşmış takipçilerinden oldukça fazla eleştiri almıştı.Filtreyi uygularken hatalı ayarlamalar yapan Özer'in yüz ifadesinin değiştiği yönünde ki eleştiriler ünlü sanatçıya oldukça etkiledi.

Paylaşımın ardından takipçilerinden özür dileyen Özer, filtresiz bir poz paylaşarak,

“Dikkat dikkat! Bundan önceki resme bayılmışsınız ha ha ha ha yani benim canlarım şaşırmış ‘Nefret etmişsiniz’ ben de anlamadım. ‘Bu nasıl bir resim! Zerrin nerede?’ dedim. Ha ha ha (Oy öleyim size) Haklısınız tabi… Tabi ki ben ne anlarım Photoshop’tan ha ha ha… Kızmışsınız bana ‘O ışık ney?’ zannedersin resmim uzaydan gelmişim gibi… Vah vah vah özür dilerim. Ne bileyim ışık ve de çizgiler kapansın diye, ben işte anca böyle yaparım. Oysa ne güzel güzelleştiriciler varmış! Amanın kaldırmıyorum, bana kızmalarınızı göreyim de unutmayayım diye… Sizi çok seviyorum” dedi
 

YORUM EKLE