Zerrin Özer'e Tecavüz Vakası Üzerine Yapışan Güner Ümit'in Dramı

Türk pop müziğinin güçlü ismi Zerrin Özer, yıllar önce Unkapanı'nda bir yapımcının tecavüzüne uğradığını açıkladı. Bu ismin Ümit Güner olduğu öğrenildi. Ancak ne var ki olay ünlü sunucu Güner Ümit'in üstüne yapıştı. İşte detaylar...

Zerrin Özer'e Tecavüz Vakası Üzerine Yapışan Güner Ümit'in Dramı

Güner Ümit, bir dönemin en popüler ekran sunucusuydu. Televizyonda bir program esnasında kırdığı pot yüzünden kariyeri biten Güner Ümit, yetmiyor gibi bir de 'Zerrin Özer'e tecavüz eden Ümit Güner'le karıştırılınca hayatı tamamen karardı.

güner ümit banu alkan ümit besen

Güner Ümit, YouTube'da yayınlanan Magazin Noteri'ne katılarak kendisini Zerrin Özer'e tecavüz eden Ümit Güner yerine koyanlara isyan etti. Ailecek perişan olduklarını söyleyen Ümit, "Geceleri uyuyamıyorum. Bu dünyanın cehennemi varsa yaşıyorum" ifadelerini kullandı.

Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan Zerrin Özer, yıllar önce kendisine tecavüz eden müzik yapımcısının Ümit Güner olduğunu açıkladı. İtirafın kısa sürede gündem olmasının ardından yanlışlıkla görsel ve yazılı basında seslendirme sanatçısı olan Güner Ümit'in ismi ve fotoğrafları yer aldı.

zerrin özer

"TECAVÜZ ETTİN DİYE BANA YÜKLENİYORLAR UYKULARIM KAÇTI"

Günlerdir bu çirkin karışıklıktan muzdarip olan Güner Ümit, Ali Eyüboğlu ve Seher Kılıç'ın Youtube'da yaptığı Magazin Noteri programına konuk oldu. Hakkında çıkan yalan haberlere isyan eden Güner Ümit, olayın perde arkasını anlattı. Bu olaydan dolayı bir haftadır ailece perişan olduklarını ve uyku uyuyamadığını belirten Güner Ümit, "Tecavüz eden Ümit Güner yerine benim adım olayda geçiyor. Tecavüz ettin diye bana yükleniyorlar. Bir haftadır ailece çok sıkıntılar çekiyoruz bu olaylardan dolayı. Uyuyamıyorum artık. Robert de Niro'nun bir sözü var. 'Bu kötü dünyanın bir de cehennemi var.' diye on gündür bunu yaşıyorum" dedi.

zerrin özer armağan çağlayan

"ÜMİT GÜNER BU HALTI YEMİŞ İŞ BENİM ÜZERİME YIKILDI"

Ümit, bu süreçte yaşadıklarını ve olayı nasıl öğrendiğini soran Ali Eyüboğlu'na şu yanıtı verdi:

"Ben en son televizyonlara 2006'da çıktım. O günden beri de kendi halimde yaşıyorum, inzivaya çekildim. Benim sosyal medya hesaplarım da olmadığı için olayı arkadaşlarım haber verdiler. Dediler ki 'Ümit Güner diye biri bu haltı yemiş ancak basın bunu Güner Ümit diye çevirmiş.' Benim bu olayla bir alakam yok. Sen (Ali Eyüboğlu) bu olayın geçmişini benden daha iyi biliyorsun. Eskiden de Orhan Gencebay diye çevirmişlerdi. Şimdi de ihale bana kaldı. Pantolonu uyduramadılar, gömleği bana verdiler!"

güner ümit sunucu

Usta sunucu başına gelen durumun ardından yasal haklarını arayacağını da söyledi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2021, 08:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER