Zayıflığıyla Tartışılan Yasemin Özilhan Şimdi de Terlikleri ile Gündemde!

Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla birlikte zayıflığı tartışma konusu olan Yasemin Özilhan şimdi de tekliklerinin fiyatıyla gündem oldu.

Zayıflığıyla Tartışılan Yasemin Özilhan Şimdi de Terlikleri ile Gündemde!

İzzet Özilhan ile evlendikten sonra oyunculuğu bırakan Yasemin Özilhan, sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile adından söz ettiriyor. Daha önce zayıflığı ile tartışılan 35 yaşındaki Özilhan, şimdi de terliklerinin fiyatı ile gündem oldu.

İKİ ASGARİ ÜCRETE EŞİT…

Geçtiğimiz günlerde sırt kemiği ile dikkat çeken Yasemin Özilhan, şimdi terlikleri ile magazin gündemine bomba düştü. Sosyetik güzelin önceki gün verdiği pozda giydiği terliklerinin fiyatının 4 bin 800 TL olduğu ortaya çıktı.

Komşuculuk???? @asliyucealpan “Ela’m çekti????”

Yasemin Özilhan (@yaseminozilhan)'in paylaştığı bir gönderi ()

ZAYIFLIK ELEŞTİRİLERİNE YANIT VERMİŞTİ…

Yasemin Özilhan, geçtiğimiz haftalarda sırt kemiği görülen bir poz vermiş ve sosyal medyada zayıflığıyla ilgili gündem olmuştu. Eleştirileri yanıtsız bırakmayan Özilhan, “Öncelikle aşırı zayıf değilim, 52 kiloyum. Bu benim yapım. İki tane omurgam olduğunu bile yazmışlar. Kimde böyle bir şey var Allah aşkına! Bu sırt kası” ifadelerini kullanmıştı.

Emoş’umun gözünden ????

Yasemin Özilhan (@yaseminozilhan)'in paylaştığı bir gönderi ()

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 17:30

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER