Zafer Algöz’den Okan Bayülgen’e Ağır Suçlama!

Usta oyuncu Zafer Algöz, Jülide Ateş’le 40 programının konuğu oldu. Algöz, daha önce beraber çalıştığı ve sonradan aralarının bozulduğu Okan Bayülgen hakkında “Bizim yaratıcılığımızdaki işleri noterde kendi üzerine almış” diye konuştu.

Zafer Algöz’den Okan Bayülgen’e Ağır Suçlama!

Haber Global ekranlarında yayınlanan Jülide Ateş’le 40 programının bu haftaki konuğu usta oyuncu Zafer Algöz oldu. Algöz, programda birbirinden samimi açıklamalar yaparken, Okan Bayülgen ile ilgili çok çarpıcı ifadeler kullandı.

Zafer Algöz’den Okan Bayülgen’e Ağır Suçlama!

“BİZİM YARATICILIĞIMIZDAKİ İŞLERİ..”
Zafer Algöz kendisine sorulan “Cem Yılmaz’ı Okan Bayülgen’e tercih mi ettiniz?” sorusuna cevap verirken Okan Bayülgen’e ağır suçlamalarda bulundu. Algöz, "Bizim yaratıcılığımızdaki işleri noterde kendi üzerine almış. Baktım ki tatsızlık olacak çünkü bütün bunlar yaşandıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi hayata devam etmenin bir anlamı yok" ifadelerini kullandı.

“CEM 25 SENEDİR TÜRKİYE’NİN 1 NUMARASI..”

Zafer Algöz’den Okan Bayülgen’e Ağır Suçlama!
Okan Bayülgen ve Cem Yılmaz’ın birbirinden çok farklı olduğunu ifade eden Algöz, “Okan Bayülgen bence radyo ve televizyon için ideal biri. Ama Cem Yılmaz çok farklı biri. Benim ölçülerime göre yaklaşık 25 senedir falan Türkiye'nin 1 numarası. Hem komedyen olarak hem de yaptığı sinema filmleri, senaryolarıyla. Dediğiniz gibi Okan Bayülgen ile Zaga ve Televizyon Çocuğu döneminde beraber çalışmıştık, oradaki; 'Ailenin Görüşü', 'Zuzaylılar' Şafak Bakkalbaşıoğlu vardı yönetmenimiz. Oradaki konseptin içerisinde hiç yazılı bir metin yoktu zaten. Bazen yazarlarla çalışmak istedik, baktık kafamız onlara hiç uygun değil. Öyle olunca doğaçlama yapmaya karar verdik" dedi.

“BENİM ADIM NEDEN GEÇMİYOR?”

Zafer Algöz’den Okan Bayülgen’e Ağır Suçlama!
Dudu Teyze karakterinin yaratıcı olan usta oyuncu karakterin ortaya çıkışıyla ilgili şöyle konuştu:
Cihangir'de oturuken evimin tam karşı katında bir kadın vardı. Oradan aşağıya bakarak çocukların oğlunun arabasına yanaşmasına sinir oluyordu. Kadın dikkatimi çekti ben de bunu Okan'a anlattım sonra biz bunu televizyonda kullanmaya başladık. Bir dönem geçtikten sonra şunu öğrendim ki orada yapmış olduğum, benim de yaratıcılığını üstlendiğim o işleri Okan bize haber vermeden kendisi gidip kendi üstüne almış, noter üzerinde. Ben de o zaman sormuştum Okan'a, 'Madem böyle bir şey yapıyorsun, noterden gidip bu projeleri tasdik ettiriyorsun, bizim neden adımız geçmiyor? Yani en azından bunu evet senin televizyon programında yapıyoruz ama benim neden adım geçmiyor?"

"İŞ FARKLI YERE GİDİYOR.."

Zafer Algöz’den Okan Bayülgen’e Ağır Suçlama!

Dudu Teyze karakteri üzerine Okan Bayülgen’le sorun yaşayan Algöz, Okan Bayülgen’in kendisine “Şov dünyasının kuralları böyledir” dediğini öne sürdü. Kendisinin her zaman arkadaşlık kurallarını devam ettirdiğini dile getiren Algöz, sözlerine şöyle devam etti:

“Elbette şov dünyasının kuralları olabilir de böyle bir şey yapıyorsan benim haberimin olmasını dilerdim' dedim. Sonra o dönem 'Dudu Teyze'ye bir reklam teklifi geldi. Sanıyorum 4 bölümlük bir bilgisayar reklamı yapmıştık ona. Oradan da kendine ait bir para istedi. Olaylar böyle olunca baktım ki arkadaşlık, dostluğun dışında iş farklı bir yere gidiyor. Ben daha çok işlerimi gönül işleriyle devam ettiren biriyim. Baktım ki tatsızlık olacak çünkü bütün bunlar yaşandıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi hayata devam etmenin bir anlamı yok"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER