Zafer Algöz: Tutunamayanlar'ın Leyla ile Mecnun etkisi yapacağını düşünüyorum

TRT'nin yeni absürt komedi tarzındaki dizisi Tutunamayanlar dün ilk bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Dizinin oyuncularından başarılı oyuncu Zafer Algöz, gala öncesi mikrofonlarımıza konuştu.

Zafer Algöz: Tutunamayanlar'ın Leyla ile Mecnun etkisi yapacağını düşünüyorum

TRT'nin yeni  absürt komedi tarzındaki dizisi Tutunamayanlar dün ilk bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Dizinin oyuncularından başarılı oyuncu Zafer Algöz, gala öncesi mikrofonlarımıza konuştu. 

Dizideki tek fantastik karakterin kendsii olduğunu belirten Algöz,"İlham perisi İljan karakterini oynuyorum.Karakterin özelliği zamanın gerisine gidebilme yeteneğine sahip olması.Dizideki karakterleri antik Roma dönemine de götürüyor.Taş devrine de götürüyor. Geçmişteki karakterlerle günümüzdekileri karşı karşıya getiriyor" dedi.

Zafer Algöz, Tutunamayanlar Leyla ile Mecnun etkisi yaratır mı? şeklinde sorduğumuz soruya ise şu cevabı verdi:

Kesinlikle  yaratacağını düşünüyorum. Çünkü  Leyla ile Mecnun sadece lise ve üniversite gençliğine değil,orta yaştaki izleyiciye de hitap edebilen çok başarılı bir dizi idi. Diziyi yapanlar oynayanlar benim çok yakın arkadaşlarımdı. Ben de çok severek izlerdim o diziyi. bir bölümünde ben de misafir oyuncu olarak yer almıştım.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2020, 21:25

Ecem Köksal

YORUM EKLE