Youtuber Enes Batur Yeni Sevgilisiyle Objektiflere Yakalandı

Çektiği eğlenceli videolarla YouTube'da geniş bir hayran kitlesine ulaşan fenomen Enes Batur Sungurtekin yeni bir aşka yelken açtı. Batur, yeni sevgilisi Ecenaz Üçer ile ilk kez yan yana görüntülendi.

Youtuber Enes Batur Yeni Sevgilisiyle Objektiflere Yakalandı

Oyuncu Damla Aslanalp ile ilişkisini bitiren Enes Batur, yeni sevgilisi Ecenaz Üçer ile birlikte ilk kez görüntülendi. Enes Batur ile yeni sevgilisi Ecenaz Üçer, önceki gün City's Nişantaşı çıkışı kameralara takıldılar.Snob Magazin'in duyurduğu bu aşk sonrası Ecenaz Üçer'in kim olduğu sosyal medyada merak konusu oldu. Ecenaz Üçer, hakkında pek bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı.

enes batur ecenaz üçer

ECENAZ ÜÇER KİMDİR?

23 yaşında olan Ecenaz Üçer, Eskişehir doğumlu. Genç oyuncu, Bilgi Üniversitesi Televizyon Haberciliği Bölümü öğrencisi. Ecenaz Üçer, bugüne kadar 'Aşkımızın Son Tekmesi, 'Kafalar Karışık' ve 'Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi' gibi dizi ve filmlerde rol aldı.

ecenaz üçer


Genç oyuncunun Aralık 2018'de Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster' adlı yarışmaya katıldığı da ortaya çıktı.

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE