Yılmaz Morgül Mesleğini Değiştirdi! “Temizlik Emekçisi Morgül..”

Şarkıcı Yılmaz Morgül, Ankara’da kaldığı otelin yerlerini süpürürken kendisini kameraya aldırdı. Elektrik süpürgesiyle temizlik yapan Morgül o anları sosyal medya hesabından “temizlik emekçisi Morgül” notuyla paylaştı.

Yılmaz Morgül Mesleğini Değiştirdi! “Temizlik Emekçisi Morgül..”

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Yılmaz Morgül, yaptığı her paylaşımla adından sıkça söz ettiriyor. Ünlü şarkıcı son yaptığı paylaşımda kaldığı otelde temizlik yaptığı anları takipçileriyle paylaştı.

Yılmaz Morgül Mesleğini Değiştirdi! “Temizlik Emekçisi Morgül..”

“BU FARKINDALIK KENDİSİNİ ÇOK MUTLU ETTİ..”
Yaklaşık 500 bin takipçisi olan Morgül, Ankara’da kaldığı otelin yerlerini elektrik süpürgesiyle temizledi.

Temizlik yaptığı anları “temizlik emekçisi Morgül” notuyla paylaşan şarkıcı, şu ifadeleri kullandı:
"Ankara'da otele geldiğimde her yerde olduğu gibi sevenlerimin fotoğraf isteklerini tek tek kırmadan yerine getirirken, 'Bir temizlik emekçisi çekiniyormuş ama seni çok seviyormuş' dediklerinde ben de ona süpriz yaptım. Elinden süpürgeyi alıp süpürmeye başladım. Bu farkındalık kendisini çok mutlu etti. Anneciğimin de yedi çocuğuna bakmak için haftada beş gün kundura fabrikasında, pazarları da ilkokulda hademelik yaptığını anlattım. 'Siz bizsiniz sayın Morgül halktan birisiniz. Zaten her yerde bunları çekinmeden söylüyorsunuz. Ailemizden birisiniz' dedi. Ben zaten hassasiyeti olan biriyim duyduklarımla bende mutlu oldum. Yaşadığınız ömür boyunca hiç bir Allah kulunu küçük görmeyiniz, kırmayınız, yargılamayınız, empati yapınız. En kalbi sevgi ve saygılarımla efendim"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER