Yılmaz Morgül: “İdam Yasası Gelsin” (Video Haber)

Katıldığı bir ödül töreninin ardından magazinburada.net mikrofonuna çarpıcı açıklamalar yapan Yılmaz Morgül kadın ve çocuk katillerinin idam edilmesini istediğini söyledi.

Ani çıkışları ve magazin gündemine bomba gibi düşen açıklamalarıyla adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Yılmaz Morgül yine durmadı. “İdam yasası” istedi.  Açtığı pankartla da oldukça dikkat çeken Morgül “Amerika’nın bazı eyaletlerinde, kadın ve çocuk katillerine özel yasa çerçevesinde idam kararları veriliyor” diyerek bu konuda ki fikirlerini sonuna kadar savundu.

“BU DİZİLERDE OYNAYANLARI GERÇEK SANATÇI OLARAK KABUL ETMİYORUM”

Şiddet haberlerinin bu derece artmasını şiddet içeren dizilere, ekranlarda sıkça gördüğümüz silahlı sahnelere bağlayan Morgül, “Devletimize, çok görev düşüyor” dedi. Dizilerdeki şiddet içeren sahnelerden dolayı duyduğu rahatsızlığı “Alkolü buzluyorlar ama sıra silaha gelince hiçbir buzlama yok. Bütün dizilerde silah var, bütün dizilerde cinayet var, bütün dizilerde ensest ilişkiler var. Önce bunları kaldırın” diyerek ifade etti. Ayrıca bu gibi dizilerde oynayan, bu senaryoları kabul edenleri de gerçek sanatçı olarak görmediğini belirtti.

“VÜCUTLARINI SERGİLİYORLAR”

Sosyal medya kullanımıyla ilgili de oldukça sert sözler söyleyen Yılmaz Morgül, bu konuda bütün bakanları göreve davet ettiğini belirtti. Özellikle son dönemde Türkiye’de de kullanıcı sayısı oldukça artan TikTok uygulamasına demediğini bırakmayan şarkıcı, uygulamayı kullananlar için “Vücutlarını sergiliyorlar. İğreniyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2020, 12:32

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE