Yıllar Öncesinin Seksi İsmi Şimdilerde Yepyeni Bir Görünüme Kavuştu

Türk modasının fırtına gibi estiği 1996 ile 2000 yılları arasında podyumlarda boy gösterip sonra da dizilere transfer olan Janset, bugün bambaşka biri oldu.

Yıllar Öncesinin Seksi İsmi Şimdilerde Yepyeni Bir Görünüme Kavuştu

Türkiye'nin 90'lı yılları Türkiye'ye şüphesiz pekçok yeteneği kazandırdı. O isimlerden biri de podyumların kızıl saçlı güzeli Janset Paçal idi.

JANSET PAÇAL

1990'lı yılların en efsane zamanlarına damgasını vuran ve kariyerine animatörlükle başlayan Janset, dünyaca ünlü markalar için podyuma çıktı ve mankenlik yaptı.

janset paçal

Janset o günler için, 'İyi niyetin ön planda olduğu güzel günlerdi' diyerek anlatıyor. Solunda Merve İldeniz ile çekilen bir fotoğrafına Janset bakın hangi cümlelerle paylaştı.

"HEY GİDİ GÜNLER HEY"

1996-1998 arasında bir yerlerde.  O zamanlar telefonların olmadığı, olsa da takoz gibi olduğu zamanlar. Cep telefonundan fotoğraf çekebiliyor olsaydık... Sanıyorum o dönemki herkeste nefis bir defile arşivi olacaktı.

janset merve ildeniz

Tekstilin altın çağındaydık. Gitmediğimiz fuar kenti kalmamış, hangi ülkede olduğumuzu anlamak için plakalara falan baktığımız bir dönem.

Nefis bir kadroyduk. Herkesin anlaşamasa da geçindiği ama çoğunlukla anlaştığı, iyi niyetin ön planda olduğu, kuliste UNO oynandığı veya örgüler örüldüğü... Ve şakaların yapıldığı. Hey gidi günler hey'

İLK TELEVİZYON İŞİ OKAN BAYÜLGEN İLE TELEVİZYON ÇOCUĞU

1996 yılında atv'de yayınlanan Okan Bayülgen'in sunduğu "Televizyon Çocuğu" adlı programla tanınan Janset, kısa sürede herkesin gönlünde taht kurmayı başardı.

janset paçal

Sonrasında birçok tv dizisi, tiyatro oyunu ve filmlerde yer alan Janset Paçal''ı özellikle çok sevilen Yarım Elma ve Ayrılsak Da Beraberiz dizileri ile o dönem büyük bir hayran kitlesi yakalamıştı.

janset paçal

Ekranların kızıl saçlı güzeli daha sonra tası tarağı toplayıp Datça'ya yerleşti.

janset paçal

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Janset Paçal, daha çok tiyatroda sahneye çıkıyor.

janset paçal

Öte yandan 49 yaşındaki oyuncu sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.

janset paçal

janset paçal

janset paçal

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2021, 22:48

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE