Yılın Aşk Bombası Didem Soydan’ın Evinde Patladı! İlk Kez Yakalandılar…

Geçtiğimiz akşam İbrahim Selim’in programına katılan Burak Deniz, çekim sonrası soluğu Didem Soydan’ın evinde aldı. Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan ikili, sabah evden birlikte çıktı. İlk kez magazinburada.net kameralarına yansıyan çiftin aşkı belgelenmiş oldu. İşte o görüntüler...

Geçtiğimiz akşam İbrahim Selim’in programına katılan Burak Deniz, çekim sonrası soluğu Didem Soydan’ın evinde aldı. Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan ikili sabah evden birlikte çıktı. İlk kez magazinburada.net kameralarına yansıyan çiftin aşkı belgelenmiş oldu. İşte o görüntüler...

SİNYAL VERİYORDU

Didem Soydan ve Burak Deniz’in aşk yaşadığı iddiaları, iki aydır gündemi meşgul ediyordu. Ünlü model bir süredir sosyal medya paylaşımlarıyla hayatında biri olduğunun sinyalini veriyordu.

SİNYAL VERİYORDU

BİRLİKTE KAMPA GİTTİLER

İkilinin birlikte kampa gittiği de çıkan dedikodulardan sadece biriydi. Sebebine gelecek olursak; Burak Deniz kampta arkadaşıyla birlikte bir fotoğraf paylaşmıştı. Soydan da aynı kişiyle aynı yerde fotoğraf atınca kampa birlikte gittikleri düşünülmüştü.

BİRLİKTE KAMPA GİTTİLER

Hatta Burak Deniz’in, Didem Soydan’a olan aşkını kamp arkadaşlarına anlata anlata bitiremediği de söylentiler arasındaydı.

BİRLİKTE KAMPA GİTTİLER

İLK KEZ YAKALANDILAR

Bu detayları gözden kaçırmayan muhabirimiz Ali Osman Beyzade ve kameramanımız Eren Aydın ikiliyi takip etmeye başladı ve sonunda yakaladı. Sık sık Didem Soydan’ın evine geldiği söylenen Burak Deniz,  geçtiğimiz gece İbrahim Selim’in programından çıkar çıkmaz soluğu yine ünlü modelin evinde aldı ve geceyi Soydan’la birlikte geçirdi.

İLK KEZ YAKALANDILAR

Ertesi sabah evden beraber çıkan ikili, evin yanındaki bir mekanda tedirgin bir şekilde araç beklemeye başladı. Kısa bir süre sonra gelen araca binen Didem-Burak çifti birlikte gözden kayboldu.

İLK KEZ YAKALANDILAR

Daha fazla Didem Soydan haberi için videolarımızı izleyebilirsiniz...

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 09:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER