Yıldız Tilbe'nin 'saldırgan köpekler' yorumuna belediyeden olay cevap!

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından yaptığı sahipsiz saldırgan köpekler yorumunu "Bölge halkı zehirli et versin hepsi gebersin" sözleriyle yayınlamasının ardından kısa sürede tepkilerin odağı haline geldi. Tilbe'ye bir tepki de Datça Belediyesi'nden geldi. İşte detaylar...

Yıldız Tilbe'nin 'saldırgan köpekler' yorumuna belediyeden olay cevap!

Yıldız Tilbe, sosyal medyadaki sokak köpeği tartışmalarına ve son dönemde bir hayli çoğalan köpek saldırılarına tartışma yaratacak bir paylaşım ile dahil oldu. 

Tilbe, "Saldıran köpek gruplarına bulundukları bölgenin halkı zehirli et versin hepsi gebersin , insan parçalamak nedir ya? Sahipsiz köpekler hayvan barınaklarında toplanıp aklı başında, hayvansever görevliler tarafından bakılmalıdır. Saldıran köpek gruplarına bulundukları bölgenin halkı zehirli et versin hepsi gebersin, insan parçalamak nedir ya? Toplasınlar hayvan barınaklarına köpekleri, hayvanseverler görevlendirilsin, hayvan sevmeyen sırf görev diye bu işi yapan birileri olmasın barınaklardaki hayvanlar birbirini yiyor açlıktan Allah razı olmasın, hayvanseverler görevlendirilsin, kontrol edilsin hayvanda kurtulsun insan da" ifadelerini kullanmasının ardından sosyal medyayı ikiye böldü. 

Ünlü şarkıcının bu paylaşımına gelen yanıtlardan biri de Datça Belediyesi'nden geldi. Datça Belediyesi, "Tatil için bizi tercih etmeme kararınızın sürmesini dileriz" diyince Tilbe, "Neden öyle dediniz" sorusuyla karşılık verdi. 

Yıldız Tilbe'nin 'saldırgan köpekler' yorumuna belediyeden olay cevap!

Öte yandan ünlü isme bir tepki de Ajda Pekkan'dan geldi. Pekkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Savaşa karşı ve şiddete karşı duruşumuzu hayatın her alanında ve her canlıya yapılacak vahşete ve baskıya karşıda göstermemiz gerekiyor. Gerçekten çok üzgünüm. Mazlumları hedef alan hiç bir ölüm fermanına sessiz kalamam. Bizler yaşatmak için varız." dedi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2022, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER