Yıldız Tilbe Mutluluğun Sırrını Verdi! ‘Kadınların Seçtiği Erkekler…’

Yıldız Tilbe, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Şarkı söylemek hariç hiçbir şeyi doya doya yapamadığını söyleyen Tilbe, “Mutluluğun sırrı görücü usulü evlilik” dedi.

Yıldız Tilbe Mutluluğun Sırrını Verdi! ‘Kadınların Seçtiği Erkekler…’

Yıldız Tilbe, önceki gün UçanKuş TV’de yayınlanan “Lerzan’la Çok Mutlu” programına konuk oldu. Çocukluğunda yaşadıklarını anlatan Tilbe, “Kendimi bildim bileli hep şarkı söyledim. Rahmetli babam, inancından dolayı kızardı. Babam, saçımdan tutar düğünlerden eve getirirdi. Bir yürürdüm, bütün Gültepe, Mersinpınar kahveleri dışarı çıkardı. Babam da kahvenin içinde olurdu. Ardından dışarı çıkıp ben önde, o arkada kovalardı. Hemen kendimi odama kilitlerdim. Annem ‘Ne olmuş’ der, babamsa ‘Bu beni rezil ediyor’ derdi. Güzeldim, fıstık gibiydim. Ben hayatta hiçbir şeyi doya doya yapmadım, şarkı söylemek hariç. Fakat babam çok iyi bir insandı” dedi.

Yıldız Tilbe Mutluluğun Sırrını Verdi! ‘Kadınların Seçtiği Erkekler…’

SEKSİN ADINI AŞK KOYDULAR…

Ünlü şarkıcı, kadınların erkek seçerken doğru kararı alamadığını da belirtti. “Kadınların kendi düşüncesiyle seçtiği erkek genelde doğru olmuyor. Görücü usulü evlenmek en güzeli” diyen Yıldız Tilbe, aşkın tanımını ise şöyle yaptı: “Aşk, ‘o mutlu olsun’ diye ondan vazgeçebilme gücüdür. Ama kimse öyle değil ki... Bir insanla bakışıyorsun sonra kendini, senin sahibin sanıyor. Bir kere birlikte oluyorsun, tamamen ona aitsin sanıyor. Oysa öyle bir şey yok ki... Sevmek, vazgeçebilmektir. Sevmek, asmak, kesmek, vurmak, kırmak değildir. in adını, aşk koydular. Oysa , aşk değil ki hayvani bir şeydir. Ama sevmek rahmani bir şeydir.”

54 yaşındaki Yıldız Tilbe, “Bu saatten sonra âşık olmam” dedikten sonra sırtını dayayacağı bir erkeğin yanında olmasını istediğini de söyledi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2021, 16:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER