Yıldız Tilbe koronavirüs aşısı ve PCR testi çıkışından sonra Akit gazetesi ve Bilal Özcan ile tartıştı

Yıldız Tilbe'nin aşı olmayacağını açıklamasının ardından Akit gazetesi ve Bilal Özcan'ın kendisini eleştirmesine ateş püskürdü ve bela okudu.

Yıldız Tilbe koronavirüs aşısı ve PCR testi çıkışından sonra Akit gazetesi ve Bilal Özcan ile tartıştı

Dünya genelinde koronavirüs aşılama çalışmaları sürerken bazı kesimler hala aşı konusunda çekimser ya da aşıya karşı.  Bu isimlerden biri de Yıldız Tilbe olmuştu.  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Aşı olmayan öğretmen, üniversite öğrencisi ve çalışanlarına zorunlu PCR testi" açıklaması sonrası ünlü şarkıcı son paylaşımıyla sosyal medyadan büyük tepki aldı. Tilbe, "Ölürsem ölürüm" diyerek aşı olmayacağını açıklamıştı.

Açıklamalarını bir ileri boyuta taşıyan Yıldız Tilbe PCR zorunluluğunu da kendi üslubuyla eleştirmişti. İşte o paylaşımlar 

Yıldız Tilbe ardı ardına paylaşımlarına devam etti. Tilbe şu ifadeleri yazdı. 

"Okula giden, aşı olmak istemeyen çocukların burnundan beynine kadar PCR çubuklarını haftada iki kez sokacaksınız öyle mi? Allah razı olmasın. Aşı olmayanların çalışma hakkını elinden almak yaşam hakkını elinden almaktır. Bu haksızlıktır. Okuma hakkını elinden alamazsınız, dolaşma seyahat hakkını bir aşı için iptal edemezsiniz. Bu sahtekarlıktır. Kanunlaştılışmış sahtekarlık. Aşıyı da PCR'ı da reddediyorum, Allah'ın dediği olur. Allah bize de göstersin, herkesin bir hesabı varsa O'nun da bir hesabı vardır. Bakalım Rab'bim nasıl ayaklarına dolandıracak."

yıldız tilbe

YILDIZ TİLBE AKİT GAZETESİNE SERT ÇIKTI

Yıldız Tilbe attığı Tweet'lerin arkasından pek çok kesim tarafından eleştirildi Hükümete yakınlığı ile bilinen yayın organı Akit de Yıldız Tilbe'nin açıklamalarıyla hükümeti hedef aldığı iddia etti. 

Yıldız Tilbe, Yeni Akit yazdığı haberine de sert şekilde çıkıştı.

YILDIZ TİLBE BİLAL ÖZCAN'A BELA OKUDU 

Konu magazin programlarına da taşındı. Ünlü Magazinci Bilal Özcan, Yıldız Tilbe Beyaz TV'deki programında adeta ateş püskürdü. 

Yıldız Tilbe, Yeni Akit için kurduğu cümlelerin bir benzerini de Bilal Özcan için sarf etti. 

kendini eleştirenleri yaylım ateşine tutan Yıldız Tilbe, "Benimle uğraşmayın" diye de uyarıda bulundu.

YORUM EKLE