Yıldız Tilbe Harbiye'yi inletti!

Şarkılarıyla Türk müziğinin seyrini belirleyen sanatçı Yıldız Tilbe, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu BtcTurk PRO sahnesinde eşi benzeri olmayan bir konserle damga vurdu.

Yıldız Tilbe Harbiye'yi inletti!

Kendine özgü dans figürleriyle, muhteşem sahne performansı ve dillere destan şarkılarıyla seyircisini büyülemeyi başaran Tilbe, ayakta alkışlandı...

Yıldız Tilbe Harbiye'yi inletti!

 İstanbullu hayranlarıyla buluşan sanatçı, bir dönemin klasik efsaneleri haline gelen şarkılarıyla Harbiye’yi salladı. Misafirlerine doyumsuz bir müzik ziyafeti sunan sanatçı, ‘Delikanlım’, ‘Emi’, ‘Haberi Olsun’ gibi çok sevilen şarkılarını Harbiye’ye kendisini dinlemeye gelen misafirleriyle birlikte hep bir ağızdan seslendirdi.

Yıldız Tilbe Harbiye'yi inletti!

ÖZÜR DİLEDİ!

Konserin başlarında sözlerinin bir bölümünü unuttuğu ‘Şivesi Sensin Aşkın’ şarkısını yarıda keserek: “Pandemide 1 buçuk yıl geçti. Bu şarkının sözlerini unutmuşum. Hepinizden çok özür dilerim.” diyen Yıldız Tilbe, kendine has üslubuyla seyircisinden özür diledi.

Yıldız Tilbe Harbiye'yi inletti!

HASTA OLMASINA RAĞMEN SAHNEDE 2 SAAT KALDI!

Coşkusunu ve sevgisini Yıldız Tilbe’nin ismini haykırarak dile getiren hayranlarına da: “Sakin yavrum ya. Korkarım ben. Yavaş söyle sevdiğini. Böylesi daha makbul bak.” diyerek sahneden öpücükler yolladı. Başarılı sanatçı geçirdiği gribal enfeksiyona rağmen hasta hasta çıktığı Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde harikalar yarattı.

HARBİYE'DEN KIZINA SESLENDİ

Bir ara seyircisine ıslık çaldıran Yıldız Tilbe; “Çocukken ıslık çalmayı hiç beceremezdim ama bir bağırıyordum yer gök inliyordu. Kızım da bu konuda benden az çekmedi. Çocukken evden biraz uzaklaşsa evin çatısına çıkar ismini haykırırdım.” diyerek çıplak sesle Sezen diye bağırdı. Aynı şekilde çatıdan havaya doğru şarkılar söylediğini ve mahalleye şarkı söyleyerek girdiğini de ifade eden Yıldız Tilbe, samimi itiraflarıyla geceye damgasını vurdu.

Yıldız Tilbe Harbiye'yi inletti!

"İŞİM BENİ AYAKTA TUTUYOR"

İtiraf perdesini işini çok sevdiğini söyleyerek kapatan sanatçı: “Çalışmayı ve alın teri akıtmayı çok değerli buluyorum. İşim beni ayakta tutuyor.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2021, 20:30

Batuhan Kaplankara


İletişim Hesapları
YORUM EKLE