Yıldız Tilbe attığı pası almayan Tarkan'a gönül mü koydu?

Yıldız Tilbe, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından Tarkan'a attığı pasın megastar tarafından ciddiye alınmaması hakkında ilk kez konuştu.

Yıldız Tilbe sosyal medya hesabından Tarkan'ın meşhur Kış Güneşi şarkıısnı söyleyerek topu megastar Tarkan'a attı. Tarkan ise kendisine atılan topu 'Hangi amaca hizmet ettiğini anlayamadım' diyerek pas geçti. Bu duruma ne tepki vereceği merak edilen Yıldız Tilbe, ilk kez magazinburada.net'e açıklama yaptı.

"SAYGI DUYUYORUM SORUN YOK"

Arnavutköy'de sabaha karşı stüdyo çalışmasından çıkarken görüntülenen Yıldız Tilbe, Tarkan'ın pasını almamasıyla ilgili olarak 'Saygı duyuyorum sorun yok' açıklaması yaptı.

yıldız tilbe

Yıldız Tilbe, "Arkadaşlar olabilir böyle şeyler o da bana geri topu attı, bakalım bu sefer kime atacağız. Saygı duyuyorum benim için sorun yok" dedi.

"MÜGE ANLI ALBÜM YAPSIN ŞARKI VERELİM"

Geçtiğimiz günlerde kendisine ilk kez Instagram hesabı açıp şarkı söylediği bir videosunu paylaşan Müge Anlı'nın sesini çok beğendiğini ifade eden Yıldız Tilbe, "Müge Anlı'yı çok seviyorum. Sesi pek çok şarkıcıdan daha güzel. Albüm yapsın şarkı verelim ona" açıklaması yaptı.

bilal sonses yıldız tilbe

"MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR"

Son dönemin yükselen yıldızı Bilal Sonses ile yaptığı düet şarkının çalıntı olduğuna yönelik iddialar hakkında da konuşan Yıldız Tilbe, böyle bir şey olabileceğine ihtimal vermediğini söyledi. Tilbe, "Arkadaşlar Bilal Sonses, son derece başarılı bir isim, şarkıları 100 milyon izleniyor. Biliyorsunuz meyve veren ağaç taşlanır ben şarkının çalıntı olabileceğine ihtimal vermiyorum" şeklinde konuştu.

Bir proje hazırlığında olduklarını ve projenin henüz bitmediğini de dile getiren Tilbe, pandemi günlerinde evde olduğunu yazın bir tatil planı olmadığını söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2021, 09:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER