Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay Çifti: 'Çok Mutluyuz'

Ünlü oyuncu Berk Oktay, eski rol arkadaşı Yıldız Çağrı Atiksoy ile aşk yaşadığı iddialarını sosyal medya paylaşımı ile doğrulamıştı... Son olarak arkadaşlarıyla bir mekanda yemek yiyen çift, "Çok mutluyuz" açıklamasında bulundu.

Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay Çifti: 'Çok Mutluyuz'

Eşi Merve Şarapçıoğlu ile olaylı bir boşanma süreci yaşayan ünlü oyuncu Berk Oktay, gönlünü eski rol arkadaşına kaptırmıştı... Berk Oktay'ın, Savaşçı dizisinde sevgili rolü oynadığı Yıldız Çağrı Atiksoy ile aşk yaşadığı gündeme düşmüştü.

"ÇOK MUTLUYUZ"

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Berk Oktay ve kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy, önceki akşam bir restoranda objektiflere yansıdı.

berk oktay

Ortak arkadaş grubuyla Nişantaşı'nda kebap keyfi yapan ikili, yaklaşık dört saat kaldıkları mekandan gece yarısı ayrıldı.

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Berk Oktay, "Çok şükür, çok mutluyuz. Herkesin bayramını gönülden kutluyoruz" ifadelerini kullandı.berkoktay


Şubat ayında avukat eşi Merve Şarapçıoğlu'dan boşanan Berk Oktay, geçtiğimiz günlerde yeni bir aşka yelken açmıştı. Oktay, sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy ile yer aldığı fotoğrafı "Rabbimin armağanı... Sefa geldin gönlüme" notuyla sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2020, 17:16

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE