Yıldız Asyalı’dan Kerem Saka’ya Gönderme! ‘İyi Oyuncuymuşsun…’

Yönetmen Kerem Saka ile nikah kıymadan düğün yapan ve birliktelikleri sadece 30 gün süren oyuncu Yıldız Asyalı’dan göndermeli paylaşım geldi. Düğünlerinden çekilmiş bir kareyi paylaşan Asyalı, “İyi oyuncuymuşsun, başarılarının devamını dilerim” dedi.

Yıldız Asyalı’dan Kerem Saka’ya Gönderme! ‘İyi Oyuncuymuşsun…’

Hayat Bilgisi dizisinde canlandırdığı ‘Rüya Şahiner’ karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu Yıldız Asyalı, 29 Haziran'da bir süredir birlikte olduğu yönetmen Kerem Saka ile Bodrum'da bir düğün yaptı. Nikah kıymadan sadece düğün yapan Yıldız Asyalı'nın mutluluğu ise kısa sürdü.

EVLERİ AYIRDI…

Sevgilisinden şiddet gördüğünü söyleyen Asyalı, geçtiğimiz günlerde evlerini ayırdı. Yıldız Asyalı ayrılık nedenini “Havyan barınağından bir köpek sahiplendim. Kerem'in bana verdiği 1000 lira ile nakliye ücretini ödeyerek köpeğime kavuştum. Kerem buna çok kızdı ve beni sürükleyerek evden attı. Bu olaydan sonra benim için Kerem sayfası kapandı, bitti. Zaten resmi nikahımız yok, sadece düğün yapmıştık” sözleriyle açıkladı.

GÖNDERMELİ PAYLAŞIM GELDİ…

Yıldız Asyalı eşi Kerem Saka ile düğünlerinde çekilmiş bir karesini Instagram hesabından paylaştı. Asyalı fotoğrafa “İyi oyuncu! Başarılarının devamını dilerim” notunu yazdı.

İşte o paylaşım…

Yıldız Asyalı’dan Kerem Saka’ya Göndermeli Paylaşım! ‘İyi Oyuncuymuşsun…’

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2020, 10:13

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE