Yıldız Asyalı'nın 1 Aylık Mutluluğu Kısa Sürdü! Kocası Evden Attı İddiası

Ünlü oyuncu Rüştü Asyalı'ının kendisi gibi oyuncu kızı Yıldız Asyalı'nın mutluluğu 30 gün sürdü! Düğün yaptığı sevgilisi Kerem Saka'dan "Şiddet gördüm" diyerek ayrıldı. Yıldız Asyalı'nın iddiasına göre Kerem Saka, Yıldız Asyalı'ya şiddet uygulayıp evden attı.

Yıldız Asyalı'nın 1 Aylık Mutluluğu Kısa Sürdü! Kocası Evden Attı İddiası

Ünlü oyuncu Rüştü Asyalı'ının kendisi gibi oyuncu kızı Yıldız Asyalı'nın mutluluğu 30 gün sürdü! Düğün yaptığı sevgilisi Kerem Saka'dan "Şiddet gördüm" diyerek ayrıldı.

yıldız asyalı

Yıldız Asyalı'nın iddiasına göre Kerem Saka, Yıldız Asyalı'ya şiddet uygulayıp evden attı.

29 Haziran'da yönetmen Kerem Saka ile evlenen oyuncu Yıldız Asyalı, sevgilisinden şiddet gördüğünü belirterek önceki gün evlerini ayırdı.

yıldız asyalı bodrum

"KEREM BENİ SÜRÜKLEYEREK EVDEN ATTI"

Ayrılık sonrası konuşan oyuncu "Kerem beni sürükleyerek evden attı" diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Hayat Bilgisi dizisiyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu Yıldız Asyalı, 29 Haziran'da bir süredir birlikte olduğu yönetmen Kerem Saka ile Bodrum'da düğün yaptı.

yıldız asyalı kerem saka

Nikah kıymadan sadece düğün yapan Asyalı'nın mutluluğu kısa sürdü.

"KÖPEK NAKLİYESİ İÇİN 1000 LİRA ÖDEDİM KEREM BUNA ÇOK KIZDI"

yıldız asyalı köpek

Düğünden 30 gün sonra ayrılık kararı alan oyuncu, biten ilişkisi hakkında 2. Sayfa'ya yaptığı özel açıklamada "Havyan barınağından bir köpek sahiplendim. Kerem'in bana verdiği 1000 lira ile nakliye ücretini ödeyerek köpeğime kavuştum. Kerem buna çok kızdı ve beni sürükleyerek evden attı" dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2020, 19:46

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE