Yıldız Asyalı, Arka Sokaklar'a Gelin Gitti!

“Eyvah Babam” ve “Eyvah Kızım Büyüdü” dizileriyle tanınan ünlü oyuncu ve müzisyen Yıldız Asyalı, Arka Sokaklar’ın yönetmeni Kerem Saka ile evlendi.

Yıldız Asyalı, Arka Sokaklar'a Gelin Gitti!

“Eyvah Babam” ve “Eyvah Kızım Büyüdü” dizileriyle yıldızı parlayan oyuncu Yıldız Asyalı, ikinci kez mutluluğa evet dedi. Ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’ın ikinci yönetmeni Kerem Saka ile 4 aydır aşk yaşayan Asyalı, geçtiğimiz gün sade bir törenle evlendi.

EVLENME KARARINI NASIL ALDILAR? 

Güzel oyuncu ile hayatını birleştiren Kerem Saka, karar süreçlerini anlattı: "Ben zor zamanlar geçirdim, eşim de zor zamanlar geçirdi. Hem pandemi hem çocuklar, böyle bir zor süreçten geçtik ve birbirimize destek olduk. Bu desteğin sonunda da güzel bir ilişkimiz gelişti ve neticede böyle bir karar alındı. Evlenelim dedik. 5-6 gün önce evlenme teklif ettim.”

Nasıl evlenme teklifi ettiğini anlatan Kerem Saka, “Denizden çıkmıştım. Yemek yerken ve çocuklar da bir köşede oynarken fırsatı değerlendirip evlenme teklif ettim” dedi. Yıldız Asyalı ise bu teklife “evet” dediğini söyledi.

Daha önce iş insanı Emre Vatansever ile 2015 yılında evlenen Yıldız Asyalı’nın bu evlilikten Ayşe Mira adında bir kızı var.

Güzel oyuncu Yıldız Asya ile eşi Kerem Saka, geçtiğimiz günlerde evlilik öncesi tatil yaparken MagazinBurada.net kameralarına yansımıştı. İşte o video.... 
 

YILDIZ ASYALI KİMDİR?

Sanatçı bir ailenin çocuğu olan ünlü oyuncu Yıldız Asyalı, 17 Eylül 1980 tarihinde dünyaya geldi. Müziğe karşı ilgisi küçük yaşlarda başlayan Asyalı, solist olarak İstanbul Devlet Opera ve Balesi Çocuk Korosu'nda görev aldı. Güzel oyuncu Asyalı, 12 yaşında Nabucco Operası'nda "Kral Ve Ben" müzikalinde yer aldı ve 13 yaşında iken Sarah Brightman'le İstanbul Devlet Opera ve Bale Orkestrası eşliğinde Lösemili Çocuklar Vakfı yararına düzenlenen konserde aynı sahneyi paylaştı. Henüz 15 yaşındayken ise birçok dizi ve filmde rol almaya başladı.

Kanal D Çocuk Kulübü programıyla birlikte Eyvah Babam, Eyvah Kızım Büyüdü, Yasak Elma, El Gibi ve Limon Ağacı dizilerin jeneriğini besteleyip yorumladı.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2020, 10:22

Yasin Arslan

En doğru, en sıcak ve en düzeyli magazin haberlerini yakından takip edip, siz değerli okuyucularımıza aktarıyorum. Haberlerimi yazarken evrensel etik kurallarını daima gözetip, magazine konu olan kişilerin şahsi hayatına zarar verecek içerikleri süzgecimden geçirmeye özen gösteriyorum. Özel içeriklere imza atan MagazinBurada.net ekibinin bir parçası olmaktan zevk alıyorum. Sevgiyle kalın…

YORUM EKLE