Yiğit Marcus Aral’dan Şevval Şahin Çıkışı! ‘Namus Öyle Ölçülmez…’

Şevval Şahin’le üç aydır tatil yaptıkları Bali’den İstanbul'a dönen Yiğit Marcus Aral, sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen sevgilisine destek çıktı.

Yiğit Marcus Aral’dan Şevval Şahin Çıkışı! ‘Namus Öyle Ölçülmez…’

Ünlü model Şevval Şahin ve sevgilisi Yiğit Marcus Aral, yaklaşık 3 aylık Bali tatili sonrası ülkeye dönüş yaptı. Türkiye'ye gelir gelmez Erzurum'a giden sonrasında da İstanbul'a dönen çiftten Aral, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.

“ASLA KISKANMIYORUM…”

Sevgilisi Şevval Şahin'in tatilde paylaştığı iddialı fotoğrafları asla kıskanmadığını belirten Aral, “Namus öyle ölçülmüyor. Şevval'in işi mankenlik. O fotoğrafları genç ve sağlıklıyken çektirmeyecek de ne zaman çektirecek” dedi.

Yiğit Marcus Aral’dan Şevval Şahin Çıkışı! ‘Namus Öyle Ölçülmez…’

“NORMAL BİR HAYATIMIZ VAR…”

Nişantaşı'nda görüntülenen Aral, sevgilisinin katıldığı bir televizyon programında soruları bilemeyince stüdyoyu terk etmesi ve hemen ardından Amerika'ya gitmeleri hakkında da konuştu: “Şevval, enteresan şekilde bu konuları fazla kafaya takmıyor. Başkası olsa depresyona girerdi. Zaten kışı Türkiye'de geçirmek istemiyorduk. Buralar malum soğuk. Ondan Amerika'ya gittik." Yiğit Marcus Aral, sosyal medyada yansıttıkları gibi şaşaalı bir hayat yaşamadıklarını da belirtti: "Bali'de 3 ay kaldık. Genelde tatil yaptık. Birkaç projem de vardı. Bali'de bir mülk edinmek istiyoruz. Şevval çok özleyince Türkiye'ye döndük. Ben, 7-8 yıldır Bali'ye gidiyorum ve sevdiğim bir yer. İşim yatırım üzerine. Genellikle emlak ve kripto para yatırımları yapıyorum. Sanıldığı gibi gösterişli değil, normal bir hayatımız var.”

Yiğit Marcus Aral’dan Şevval Şahin Çıkışı! ‘Namus Öyle Ölçülmez…’

“SAĞLIKLIYKEN ÇEKTİRMEYECEK DE NE ZAMAN ÇEKTİRECEK…”

Yiğit Marcus Aral, sevgilisi Şevval Şahin'in tatilde paylaştığı iddialı fotoğrafları da asla kıskanmadığını söyledi. Aral, model sevgilisine şu sözlerle sahip çıktı: “Zaten o fotoğrafları ben çekiyorum. Biz konuya sosyal medyada olumsuz yorum yazanlar gibi bakmıyoruz. Zaten namus da öyle ölçülmüyor. Şevval'in işi mankenlik. O fotoğrafları genç ve sağlıklıyken çektirmeyecek de ne zaman çektirecek. Estetik fotoğraflar..."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER