Yetenek Sizsiniz'in Ünlü İsmi Aşık: Instagram Fenomenine Vurgunum

Yetenek Sizsiniz yarışmasıyla adını duyurduktan sonra ünü dünyaya yayılan Bilal Göregen, bir Instagram fenomenine aşık olduğunu açıkladı.

Yetenek Sizsiniz'in Ünlü İsmi Aşık: Instagram Fenomenine Vurgunum

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının ardından tüm dünyada tanınan Bilal Göregen, Adem Metan’ın YouTube kanalına konuk oldu.

bilal göregen

Doğuştan görme yeteneği olmayan Göregen, "Bizlerin aşık olma duygusu ses ile başlar, benimde şuana kadar aşık olduğum isimler oldu hatta şu aralar aşık olduğum ama açılmadığım bir kişi var" derken; Adem Metan bu itiraf üzerine kim sorusunu sorarak Göregen’in aşık olduğu ismi bulmaya çalıştı.

Bir Instagram fenomeni olduğunu söyleyen Bilal Göregen isim vermekten ise kaçındı. 

duygu özaslan aşk

"EKREM İMAMOĞLU YAPTIĞIM PROGRAMA TEPKİLER GELDİ AMA ÖNEMSEMİYORUM"

Göregen, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile yayınladığı videonun ardından tepki aldığını açıkladı. 

Bilal Göregen 2015 yılından bu yana İBB Alo Beyaz Masa’da çalıştığını, yakın zaman önce Ekrem İmamoğlu ile çektiği Youtube videosu sonrasında azda olsa tepkiler aldığını ancak bu tepkileri önemsemediğini belirtti. 

bilal göregen ekrem imamoğlu

"DARBUKAMI ÇALDILAR"

Adana’da havaalanında İstanbul’a gelirken uçakta başka bir yolcu darbukamı alıp gitmiş çok üzüldüm. Çünkü o darbuka benim ekmek teknemdi. Sonra çok sevdiğim bir ağabeyim bana yeni bir darbuka hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 00:27

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE