Yeşim Salkım Övüç'ün Özrünü Kabul Etmedi: 'Onunla Mahkemede Hesaplaşacağım'

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç, Yeşim Salkım'a küfür etmesinin ardından özür dilemişti. Yeşim Salkım, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Övüç'ün özrünü kabul etmediğini onunla mahkemede görüşeceğini açıkladı.

Yeşim Salkım Övüç'ün Özrünü Kabul Etmedi: 'Onunla Mahkemede Hesaplaşacağım'

Murat Övüç, Yeşim Salkım'a sahne aldığı bir mekanda küfür etmişti. Yeşim salkım, o videoyu paylaşarak dava açtığını duyurmuştu. Bu olayın ardından Övüç, Yeşim Salkım'dan özür diledi. Salkım, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda Övüç'ün özrünü kabul etmeyeceğini duyurdu.

Yeşim Salkım (@_yesimsalkim)'in paylaştığı bir gönderi ()

Sahne almasının engellendiğini de iddia eden Övüç’ün bu özrü samimi bulunmamıştı. Yeşim Salkım, Instagram hesabından sosyal medya ünlüsünün özrüyle ilgili açıklama yaptı.

Övüç ile mahkemede hesaplaşacağını tekrar eden Salkım, aracı olup ortamı yumuşatmak isteyenlere de, “Sizi ilgilendirmez, siz karışmayın” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 14:54

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE