Yeşim Salkım'dan Yıllar Sonra Gelen Hakan Uzan İtirafı! "İstismar Edildim"

Murat Övüç'le yaşadığı "Küfür" polemiğiyle gündemde olan şarkıcı Yeşim Salkım, 1998-2001 yılları arasında 3 yıl evli kaldığı 3. kocası Hakan Uzan ile olan evliliği ile ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Duygusal anlamda istismar edildiğini söyleyen Yeşim Salkım, "Evlendiğim gün anladım ki bu iş bitmişti! Onun gözünde bir eşyadan farkım yoktu" açıklaması yaptı.

Yeşim Salkım'dan Yıllar Sonra Gelen Hakan Uzan İtirafı! "İstismar Edildim"

Murat Övüç'le yaşadığı "Küfür" polemiğiyle gündemde olan şarkıcı Yeşim Salkım, 1998-2001 yılları arasında 3 yıl evli kaldığı 3. kocası Hakan Uzan ile olan evliliği ile ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

yeşim salkım hakan uzan

Duygusal anlamda istismar edildiğini söyleyen Yeşim Salkım, "Evlendiğim gün anladım ki bu iş bitmişti! Onun gözünde bir eşyadan farkım yoktu" açıklaması yaptı.

"EVLENDİĞİM GÜN BEN NE YAPTIM DEDİM"

Gökhan Çınar'ın YouTube'da yayınlanan programına konuk olan Yeşim Salkım, Hakan Uzan’la evliliği hakkında "Evlendiğim gün ‘Ben ne yaptım’ dedim. Ben onun gözünde bir eşyaydım. Evlenmiştik ve bitmişti. Her evliliğimin sonunda özgürlüğümü seçtim. İhanet tanıdığım bir histi. Benim ailem de böyle yıkıldı. Kaç yaşınızda olursanız olun, eğer geçmişinizdeki yaralar kapanmamışsa çok derin izler bırakıyor. O yüzden ben de bunlardan ne kadar kaçtıysam hep yakalandım. Dedim ki bunun devamı gelecek ve burada bitecek" diye konuştu. 

yeşim salkım

EVLİLİKLE BİR YERE AİT OLUNMUYOR

Salkım, evlilikle bir yere ait olduğu duygusunun hiç olmadığını anladığını söyledi.

Yaşamına dair açıklamalar da yapan müzisyen Salkım "Başkalarına benzemediğimi biliyorum. Hep de böyle kaldım. Küçük kız çocuğu hala içimde. Biraz yaralanmış, acı çekmiş, kırılmış, darbeler almış ve çok ağlamış olsa da yine de o kadını çok seviyorum. Benim o kadına ihtiyacım var" ifadesini kullandı. 

yeşim salkım

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2020, 08:43

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE