Yere Kapaklanmıştı! Tamer Karadağlı İnanmayanlara Sert Çıktı…

Geçtiğimiz günlerde evinde video çekerken halıya takılıp, düşen ve o anları sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu Tamer Karadağlı, kendisine inanmayanlara sert çıktı.

Yere Kapaklanmıştı! Tamer Karadağlı İnanmayanlara Sert Çıktı…

Çocuklar Duymasın dizisindeki Haluk karakteriyle hafızalara kazınan Tamer Karadağlı, önceki gün Bebek’te objektiflere yansıdı. Karadağlı muhabirlerin, ‘Geçmiş olsun. Bir kaza yaşadınız. Nasıl oldu?’ sorusuna, “Halının kenarına takıldım. Sosyal medyada bilerek düştüğümü ima edenler olmuş. İsteyen inanır, isteyen inanmaz’ yanıtını verdi.

“ARTIK EĞİTİM İLE ÖLÇÜLMÜYOR…”

Uzun süredir evden çıkmadığını belirten oyuncu, “Biraz deniz havası almaya çıktım. Sahilde yürüyüş yaptım” şeklinde konuştu.

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Tamer Karadağlı'ya, oyuncu Can Yaman için, ‘Tanımıyorum. Ayıp mı?’ demesi hatırlatıldı. 53 yaşındaki Karadağlı, konuyla ilgili şunları söyledi: “Ben bunu Can'ı aşağılamak için söylemedim. Sosyal medyada iki milyon takipçisi olan çoğu kişiyi tanımıyorum. Bazı şeyler artık eğitim ile değil, takipçi sayısı ile ölçülüyor. Biz eski usulde kaldık.”

Yere Kapaklanmıştı! Tamer Karadağlı İnanmayanlara Sert Çıktı…

Özel hayatıyla ilgili soruları ise yanıtsız bırakan oyuncu, “Hayatımda birisi olursa, muhakkak haberiniz olur. Bir şeyleri gizli yaşamam duruma göre değişir” ifadelerini kullandı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE