Yeni Gelin Dizisinin Bella'sı Futbolculara Taş Çıkardı

Yeni Gelin dizisiyle adı parlayan Jassica May, yeni bir projeyle ekranlarda boy gösterecek... Ünlü oyuncu, Kapadokya'da başlayacak çekimler öncesi eşi Hüseyin Kara ile birlikte tatilde görüntüledi. Bodrum'da önce güneşlenen güzel oyuncu plajda bulduğu topla yaptığı hareketler ile marifetini gözler önüne serdi.

Yeni Gelin Dizisinin Bella'sı Futbolculara Taş Çıkardı

Yeni Gelin dizisinde Bella karakterini canlandıran ünlü oyuncu Jessica May, eşi Hüseyin Kara ile birlikte soluğu Bodrum'da aldı... Karantina dönemi sonrasında tatile koşan ünlü isim, yakın zamanda da yeni bir dizi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

Hüseyin Kara, plajda güneşlenirken Jessica May ise plajda bulduğu futbol topuyla öyle hareketler yaptı ki görenler gözlerine inanamadı. Topla akrostiş hareketler yapan oyuncuyu görenler şaşırdı.

ROMANTİK YILDÖNÜMÜ KUTLAMASI

Posta'nın haberine göre; çift, evlilik yıldönümlerini de tatilde kutladı. Hüseyin Kara'nın romantik bir akşam yemeğine çıkardığı eşine pırlanta kolye hediye ettiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2020, 15:34

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE