Yeni Baba Olan Necip Memili Mutluluğunu Paylaştı (Video Haber)

Çukur’un Cumali’si taze baba Necip Memili çok mutlu. Eşi Didem Dayıcıoğlu’yla birlikte bir mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu duygularını gazetecilerle paylaştı.

Baba olmayı “dünyanın en güzel şeyi” sözleriyle tanımlayan Memili “Allah isteyen herkese nasip etsin“ diyerek iyi dileklerde bulundu.

“LOHUSALIĞIM ÇOK KÖTÜ GİDİYOR”

Esprili tavırlarıyla bilinen başarılı oyuncu, “çok mutluyuz. Bugün onu dışarı çıkardık. Benim lohusalığım çok kötü gidiyor” diyerek gazetecileri de güldürmeyi ihmal etmedi.

ASYA İSMİ BENİM ÖNERİM”

Kızının ismini kendisinin önerdiğini söyleyen Memili, Asya isminin Selvi Boyum Al Yazmalım filmiyle alakası olmadığını belirtti.

HASTANEDE ZİYARETÇİ KABUL ETMEDİLER

Yaklaşık 1 ay önce çocuklarını kucaklarına alan çift pandemi sebebiyle doğum gününde hastaneye ziyaretçi kabul etmediklerini belirterek “ikimiz baş başa girdik baş başa çıktık” dedi.

“İNSANIN HAYATINDA ÇOK ŞEY DEĞİŞİYOR”

Necip Memili kız babası olmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu anlatırken “insanın hayatında çok şey değişiyor” ifadelerini kullandı. Ünlü oyuncunun eşi Didem Dayıcıoğlu da “Çocuk sahibi olmak çok başka bir şer. İnsanı olgunlaştıran bir şey. İnşallah her isteyenin olur” diyerek eşinin sözlerini destekledi.

ÇEKİM TARİHİNİ SÖYLEDİ

Çukur dizisinde Cumali karakterine hayat veren Necip Memili, diziyle ilgili de ufak bir tüyo verdi ve “bu ayın 16’sında çekimler başlıyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2020, 16:04

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE