Yeni Aşk Karesini Takipçileriyle Paylaştı! Şeyma Subaşı Sevgilisinin İsmini Açıkladı

Yeni sevgilisiyle sarmaş dolaş fotoğraf paylaşarak gündem olan Şeyma Subaşı’dan yeni paylaşım geldi. Kiminle birlikte olduğu merak edilen Subaşı, sonunda sevgilisinin adını da açıkladı.

Yeni Aşk Karesini Takipçileriyle Paylaştı! Şeyma Subaşı Sevgilisinin İsmini Açıkladı

Geçtiğimiz günlerde, yeni sevgilisiyle sarmaş dolaş fotoğraf paylaşarak tüm dikkatleri üzerine çeken Şeyma Subaşı’dan yeni paylaşım geldi. Herkes, fotoğraftaki kişinin kim olduğunu merak ederken Subaşı bu kez isim vererek iddiaları doğruladı.

‘ŞİMDİDEN ÖZLEDİM…’

Farklı isimlerle anılan Şeyma Subaşı sonunda sevgilisin adını söyledi. Subaşı, yeni paylaşımına ‘Seni şimdiden özledim. Muhammedim’ notunu düştü. Böylece söz konusu kişinin Mohammed Al Saloussi olduğu netleşmiş oldu.

Yeni Aşk Karesini Takipçileriyle Paylaştı! Şeyma Subaşı Sevgilisinin İsmini Açıkladı…

Mohammed Al Saloussi hakkında iki iddia var. İlk iddia, Şubaşı'nın sevgilisinin Suudi Arabistanlı şeyhin oğlu olduğu diğer iddia ise bu kişinin Mısırlı bir yatırımcı olduğu...

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 08:40

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE