Yeliz Yeşilmen'in Niye Hüngür Hüngür Ağladığı Belli Oldu!

Şarkıcı Yeliz Yeşilmen sosyal medya hesabında hüngür hüngür ağlarken çekilmiş görüntülerini paylaştı. 'Sebebini Sormayın Söylemeyeceğim, Çok Acılar Çekiyorum' dediği görüntülerden hemen sonra ise bir alışveriş sitesinin reklamını yaptı. Takipçileri ise duruma tepki gösterdi.

Türkiye'nin ilk defa Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programında tanıdığı Yeliz Yeşilmen, sosyal medya hesabında hüngür hüngür ağlarken çekilmiş görüntülerini paylaştı.

Neden ağladığına dair bir ipucu vermeyen Yeşilmen, 'Sakın anne babama söylemeyin bunlar onlardan gizli, onlar bilmesin' dediği görüntüleri izleyen takipçileri Yeliz Yeşilmen'i teselli etmek için destek mesajları attı.

ÖNCE GÖZYAŞI SONRA REKLAM

Yeliz Yeşilmen'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım kafa karıştırdı! Sosyal medya hesabından 3 dakikalık bir video paylaşan Yeşilmen, görüntülerde 'Sebebini söyleyemeyeceği nedenlerden ötürü çok büyük acılar çektiğini, bunu çocukları ve anne babasından sakladığını' iddia ediyordu.

Yeşilmen'in paylaştığı videoyu gören duyarlı vatandaşlar insan olmanın verdiği vicdanla Yeliz Yeşilmen'e üzülmemesi için destek mesajları attı.

Görüntülerde bu mesajları da 'Sizleri çok seviyorum' diyerek paylaşan Yeliz Yeşilmen hemen akabinde 'Arkadaşlar bir alışveriş sitesi linki buldum, şunlar çok güzel bakın' diyerek reklam videosu linki verdi.

TAKİPÇİLERİ TEPKİ GÖSTERDİ

Sosyal medyada önce ağlayıp sonra da reklam videosu paylaşan takipçileri tepki gösterdi. İnsani duygularının reklama alet edildiğini düşünen sosyal medya kullanıcıları bu davranışı kabul edilemez buldu. 

YELİZ YEŞİLMEN GÖRÜNTÜLERDE NE DİYORDU?

Yeliz Yeşilmen, paylaştığı videoda özetle şunları söylüyordu:  Arkadaşlar çok üzgünüm, dayanamıyorum, çok zor. Çocuklarımdan saklanıyorum beni böyle görmelerini istemiyorum neticede ben bir anneyim. Çocukluğumdan beri sınav sınav sınav ama ben şükrediyorum. Bu görüntüleri kimseye söylemeyin annem babam bilmesin ne olur. Sakın bana da neden diye sormayın söyleyemem. Bu acılara dayanmak ama ben dayanıyorum. Arkadaşlar çok güzel bir link buldum bakın çok güzel çadırlar kamp çadırları var bi girip bakmanızı istiyorum"

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2020, 14:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER