Yeliz Yeşilmen Gözyaşlarının Sebebini Anlattı!

“Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum” diye isyan eden Yeliz Yeşilmen’den yeni bir açıklama geldi. Eşiyle sorunları olduğunu dile getiren Yeşilmen, “Aile içinde böyle tatsız olaylar oluyor" ifadelerini kullandı.

Yeliz Yeşilmen Gözyaşlarının Sebebini Anlattı!

Gözyaşları içinde “Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum” diye eşiyle yaşadığı sorunları dile getiren ve sevenlerini korkutan Yeliz Yeşilmen’den yeni bir açıklama daha geldi. Eşiyle birlikte kamera karşısında geçen Yeşilmen, "Sorunlarımız var. Çözdüğümüzde açıklama yapacağız. Aile içinde böyle tatsız olaylar oluyor" ifadelerini kullandı.

Özellikle karantina döneminde Instagram hesabını aktif kullanan ünlülerden biri olan Yeliz Yeşilmen, geçtiğimiz günlerde “Çok büyük fedakarlıklar yaptım, sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum” ifadeleriyle gözyaşları içinde kalmıştı. Kimsenin ne olduğunu anlamadığı olay sonrası ünlü isimden yeni bir video daha geldi.

EŞİYLE BİRLİKTE KAMERA KARŞISINA GEÇTİ

Şarkıcı Yeliz Yeşilmen bu kez eşi Ali Uğur Akbaş ile kamera karşısına geçerek yeni bir paylaşımda bulundu. Yeşilmen açıklamasında, “Biraz tatsız olaylar yaşandı. Kendi aramızda çözmeye çalıştığımız sorunlarımız var. Zamana bırakıyoruz. Çözdüğümüzde açıklama yapacağız. Şu anda aynı evde kalıyoruz. Bizim iki çocuğumuz var. Aile içinde böyle tatsız olaylar oluyor. Bunun üçüncü şahıslarla alakası yok” ifadelerini kullandı.

BERGEN’E NE OLDU?

Bir döneme damga vuran isimlerden olan ve “acıların kadını” olarak anılan Bergen, 31 Ekim 1982’de eşi tarafından yüzüne atılan kezzap görme yetisini kaybetmişti. Bergen, 14 Ağustos 1989’u 15 Ağustos’a bağlayan gece, Adana’da boşandığı eşi tarafından kurşunlanarak öldürülmüştü.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2020, 09:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER