Yeliz Yeşilmen'den Kocasına 'Ölüm' Tehdidi İması: Bergen Gibi...

Şarkıcı Yeliz Yeşilmen, sosyal medya hesabından ilginç bir açıklama daha yaptı. Sonunun Bergen gibi olmasını istemediğini söyleyen Yeşilmen, iyi niyetinin fazla kullanıldığını her konuda çok büyük fedakârlıklar yaptığını ancak endişelendiğini ifade etti.

Yeliz Yeşilmen kocası Uğur Akbaş'tan 'Ölüm' tehdidini aldığını ima eden bir paylaşım yaptı! Sonunun şarkıcı Bergen gibi olmasını istemediğini söyleyen Yeliz Yeşilmen, "İyi niyetimin daha fazla kullanılmasını artık istemiyorum. Çok büyük fedakârlıklar yaptım, her konuda da yapıyorum ama sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum" dedi. 

UĞUR AKBAŞ MHP ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLMUŞTU

Yeliz Yeşilmen'in kocası Ali Uğur Akbaş, 2014 yerel seçimlerinde MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Çukurova Belediyesi Belediye Başkanı olmak için aday olmuştu.

Seçimleri kazanamayan Akbaş, 1963 yılında Adana’da doğdu. ilk, orta ve lise eğitimini Adana’da tamamladıktan sonra iş hayatına atılarak İnşaat, Turizm, Petrol ve Nakliye sektörlerinde şirketler kurarak birçok faaliyette bulundu. Halen Cerenkent İnşaat ve Özaltınbaş Lmt. Şirketinin Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yapmaktadır. 

"BAŞIMA HER TÜRLÜ KÖTÜ OLAY GELDİĞİNDE..."

Instagram hesabından ağladığı videolarını da paylaşan Yeşilmen, "Bakın arkadaşlar şu kadarını söyleyeyim, ben başıma her türlü kötü olay geldiğinde cazgırlık yapmam, ortalara kendimi atmam, susarım, sabrederim. En yakınlarım, yanımda çalışanlar, bütün ailem bilir; hatta nasıl bir sabır bu derler.  Çok eski kadınları düşünün, her şeye rağmen sabredip susan kadınlardanım ama ağzımı bir açtım mı, terbiyemi bozmayarak öyle şeyler kanıtlarım ki sizin de ağzınız açık kalır." dedi. 

"BUNA MECBURUM"

Yeşilmen, "Evet bugün ağladım, iki saat ağladım. Gözlerim yanıyor, şişti. Sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmak zorunda olduğum reklamlarım var, ekmek param, ben para kazanmak zorundayım. Mecburum buna. Şu an kimseye bir şey açıklamayacağım, ok yaydan çıkmıştı, durduruldu. Açıklamıyorum, açıklamayacağım; ben de zamanı geldiğinde dökerim. Kimle ilgili olduğunu, neyle olduğunu da söylemeyeceğim. Bu konuyu kapatıyorum, kapatmak zorundayım çünkü ev halkının hepsi üzüldü. Her zaman güçlü olmak zorundayız. Biz Türk kadını var ya dünyada bir numarayız." diye konuştu. 

"SON SÖZÜM SONUMUN BERGEN GİBİ OLMASINI İSTEMİYORUM"

Yeşilmen, "Ama her şeye şükreden acılarının içinde mutlu olan bir kadınım. Hiçbir zaman, hiç kimsenin beni mutsuz etmesine izin vermeyeceğim, aldığım aile terbiyesi, dini inançlarım, yüreğim sayesinde yaşıyorum. Çok güzel mesajlar yollamışsınız.  Yakınımdakiler biliyor ne olduğunu, belki bir gün siz de öğrenirsiniz.  O gün bugün değil. Bakalım zaman ne getirecek, bilmiyorum. Sadece son sözüm; iyi niyetimin daha fazla kullanılmasını artık istemiyorum. Çok büyük fedakarlıklar yaptım, her konuda da yapıyorum ama sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum." ifadesini kullandı.

BERGEN'İN BAŞINA NE GELDİ?

Şarkıcı Bergen, 31 Ekim 1982'de eşi tarafından yüzüne atılan kezzap görme yetisini kaybetti. Bergen, 14 Ağustos 1989'u 15 Ağustos'a bağlayan gece,  Adana'da boşandığı eşi tarafından kurşunlanarak öldürüldü. 

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2020, 14:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER