Yeliz Yeşilmen 11 yıllık kocası Uğur Akbaş'tan boşandı

"Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum" diyen Yeliz Yeşilmen, 11 yıllık eşi Ali Uğur Akbaş'tan boşandı.

Yeliz Yeşilmen 11 yıllık kocası Uğur Akbaş'tan boşandı

Şarkıcı ve oyuncu Yeliz Yeşilmen, 2010 yılında iş insanı Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturmuşn bu evliliğinden de 2 çocuk sahibi olmuştu.  Evlendikten sonra televizyondan elini ayağını çeken Yeliz Yeşilmen, eşini paylaştığı bu fotoğrafla kendini tekrar hatırlatmıştı. 

yeliz yeşilmen kocası

"SONUM BERGEN GİBİ OLMASIN"

Zaman zaman yaptığı paylaşımlarıyla gündeme gelen şarkıcı geçen şubat şubat ayında eşiyle sorunlar yaşamış ağlayarak çektiği videoyla isyan etmişti. Instagram hesabından yayınladığı videoda Yeliz Yeşilmen,  sonunun yüzüne kezzap atılan Bergen'e benzemesinden korktuğunu söylemişti. Yeşilmen videosunda eşinden gördüğü şiddeti de yine ağlayarak anlatmıştı. 

SESSİZCE BOŞANDILAR

Herkes boşanmaalarını beklerken, çiftten mutluluk footoğrafları gelmeye devam etti.  Ancak bugün Taze Magazin'in haberine göre, evliliğindeki sorunları çözemeyen Yeşilmen, ayrılık kararı aldığı ortaya çıktı. Çift, pazartesi günü sessiz sedasız boşandı. Konunun basına yansımaması isteyen çift, boşanmalarıyla ilgili de şimdilik bir açıklama yapmadı.

yeliz yeşilmen kocası

"ÖZEL HAYATIMI SORMAYIN"

Sosyal medya hesabını aktif şekilde kullanan ve her anını takipçileriyle paylaşan Yeliz Yeşilmen, özel hayatıyla ilgili gelen soruları cevapsız kalamadı. "Mesajlarınızı okuyorum, çok teşekkür ederim. Özel hayatımla ilgili de çok soru geliyor ama lütfen özel hayatımla ilgili şeyleri bir süre sormayın. Biz böyle lay lay lom şekilde gidelim" dedi.

yeliz yeşilmen

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2021, 11:06

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE