Yedi aylık hamile olan Tülin Şahin'in son hali görenleri şaşırttı

Tülin Şahin'in yedi aylık hamile olmasına karşın kilo almaması görenleri şaşkına çevirdi. Doğumun kasım ayının sonunda gerçekleşeceğini aktaran 38 yaşındaki manken, bu süreçte hiç aşermediğini söyledi.

Yedi aylık hamile olan Tülin Şahin'in son hali görenleri şaşırttı

Ünlü manken Tülin Şahin, Danimarka İstanbul Başkonsolosluğu'nun Darüşşafaka'da düzenlediği Çocuk Festivali'ne katıldı. Danimarka Odense doğumlu olan Şahin, durumu itibariyle her iki tarafın hem ev sahibi hem misafiri gibi hissetiğini söyledi.

"Çiğ köfte hariç hiç aşermedim"

Yedi aylık hamile olan 38 yaşındaki manken, dünyaya getireceği kız çocuğunun ismini henüz belirlemediğini ancak birkaç isim üzerinde durduklarını söyledi. Hamilelik sürecinde, doktorların tavsiyesi doğrultusunda hareket ettiğini kaydeden Şahin, "Enteresandır hiç aşermedim. Bu süreçte Eşimden talep ettiğim bir yiyecek olmadı. Sadece bir kere çiğ köfte istedim. Bol bol tatlı yedim fakat normal zamanda da tatlıyı çok tüketirim" ifadelerini kullandı.

Hamilelik sürecinde kaç kilo aldı?

Son günlerde unutkanlık yaşadığını aktaran ünlü manken, bunun hamilelikle ilgili olup olmadığını bilmediğini söyledi. Hamilelik sürecinde, Türkiye'de hamile kıyafetleri bulmakta çok zorlandığını, markaların hamile kıyafetleri üretmede istekli olmadıklarını aktaran Tülin Şahin, son yedi ayda toplam 9-10 kilo aldığını belirtti.

Doğum, kasım ayında gerçekleşecek

Evlerinde çocuk odasının hazır olduğunu söyleyen Şahin, tutumlu bir insan olduğunu vurgulayarak, eve çok masraf yapmaktan kaındığını söyledi. Kasım ayının sonlarında doğumun gerçekleşeceğini kaydeden ünlü manken, yedi aylık bebeğinin sağlıklı olduğunu aktardı.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2019, 04:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER