Yavuz Bingöl'ün Acı Günü! Kız Kardeşini Kaybetti...

Türk halk müziğinin ünlü ismi Yavuz Bingöl’ün, uzun süredir kanser tedavisi gören kız kardeşi Fatma Efsun Pul 51 yaşında hayatını kaybetti. Sanatçının kız kardeşi, Ayvalık'ta son yolculuğuna uğurlanacak.

Yavuz Bingöl'ün Acı Günü! Kız Kardeşini Kaybetti...

Türk halk müziğinin efsane isimleri arasına girmeyi başaran Yavuz Bingöl, 51 yaşındaki kardeşi Fatma Efsun Pul'un vefatıyla yıkıldı.

yavuz bingöl magazinburada fatma efsun pul

Fotoğraf: Yavuz Bingöl, Ceren Çınar ve Fatma Efsun Pul hep birlikte mutlu günlerinde çekilmiş bir karede bir arada görülüyor. (magazinbura.net/özel)

Annesinin uzun zamandır devam eden alzheimer rahatsızlığı nedeniyle zor bir süreç yaşayan Yavuz Bingöl, 8 yıldır kanser tedavisi gören kardeşinin hayatını kaybetmesiyle büyük üzüntü yaşadı.

yavuz

TRT'den emekli olan, bir kız çocuk annesi Fatma Efsun Pul'un cenazesi yarın ikindi namazına müteakip Ayvalık Küçükköy Merkez Camii'nden kaldırılarak, Küçükköy Mezarlığı'na defnedilecek.

GÖZYAŞLARIN BOĞULMUŞTU 

Öte yandan geçtiğimiz günlerde katıldığı programda annesinin saz çaldığı bir videoyu izleyen Yavuz Bingöl, duygusal anlar yaşamıştı.

yavuz

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 23:30

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE