Yasmin Erbil ve Ali Biçim Birlikte Yakalandı! Yeni Bir Aşk mı Doğuyor?

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, geçtiğimiz akşam sosyal medya fenomeni Ali Biçim ile aynı mekanda kameralara yansıdı. Erbil, muhabirlerin "Ali Biçim'le aşk yaşıyor musunuz" sorusuna kaçamak cevap verdi.

Yasmin Erbil ve Ali Biçim Birlikte Yakalandı! Yeni Bir Aşk mı Doğuyor?

Instagram hesabından paylaştığı cesur pozlarla sık sık gündeme gelen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, geçtiğimiz akşam İstanbul’da bir mekanda Ali Biçim ile kameralara yakalandı.

KAÇAMAK CEVAP VERDİ
Mekanın çıkışında gazetecilerle karşılaşan Ali Biçim, kendisine sorulan “Yasmin hanımla beraber içeride çok samimi görüntü verdiniz neler söyleyeceksiniz?” sorusuna kaçamak cevap veren Ali Biçim, yeni bir aşk sorusuna da “Nerede abi?” cevabını verdi. Sorulara cevap vermemek için acele eden Ali Biçim, taksiye binerek mekandan uzaklaştı.

"ALİ BENİM YILLARDIR ARKADAŞIM.."
Ali Biçim’in ardından Yasmin Erbil de mekanın çıkışında gazetecilerle karşılaştı. Apar topar taksine binen Erbil, görüntü vermemek için çok uğraşsa da muhabirlerin ısrarı sonucu “Ali benim yıllardır arkadaşım” dedi. İçeride samimi oldukları hatırlatılan güzel isim bu soruya cevap vermemeyi tercih etti.
Ali Biçim ile ilgili sorulara kaçamak cevap veren Yasmin Erbil’e babası Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu soruldu, Erbil babasının fizik tedavisine başlayacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2020, 16:37

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE