Yasmin Erbil İstanbul Gecelerine Doyamıyor! Şimdi de Bir Başkasıyla..

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, İstanbul gecelerine doyamıyor. Geçtiğimiz gün sosyal medya fenomeni Ali Biçim ile aynı mekanda görüntülenen Yasmin Erbil, dün akşam da Arnavutköy’de yanında bir erkek arkadaşıyla kameralara yakalandı.

Yasmin Erbil İstanbul Gecelerine Doyamıyor! Şimdi de Bir Başkasıyla..

Sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla gündeme gelen Yasmin Erbil, şimdi de gece hayatıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz akşam sosyal medya fenomeni Ali Biçim ile aynı mekanda kameralara yakalanan güzel isim dün akşam da soluğu Arnavutköy’de aldı. İstanbul gecelerine doyamayan Erbil’in yanında bir de erkek arkadaşı vardı.

Yasmin Erbil İstanbul Gecelerine Doyamıyor! Şimdi de Bir Başkasıyla Yakalandı..
Yasmin Erbil ile aynı mekanda görüntülenen Ali Biçim muhabirlerin sorduğu aşk sorularına kaçamak cevap vererek “Nerede abi” cevabını vermişti. Ali Biçim’in ardından kameralara takılan Yasmin Erbil, başta yüzünü gizlemeye çalışmış sonrasında ise “Ali benim yıllardır arkadaşım” açıklamasını yapmıştı.
24 yaşındaki güzel isim, muhabirlerin kendisine “Dün Ali beyle beraberdiniz” demesi üzerine “Evet bugün de başka bir erkek arkadaşımlayım” diyerek gazetecileri ti’ye aldı.

Yasmin Erbil İstanbul Gecelerine Doyamıyor! Şimdi de Bir Başkasıyla Yakalandı..
“NE YAPALIM? ÖLELİM Mİ?”
Babası Mehmet Ali Erbil’in bir süredir kaçış sendromu hastalığıyla mücadele ettiği günlerde Yasmin Erbil’in sık sık gece hayatıyla gündeme gelmesi eleştirilere neden olmuştu. Muhabirimiz Ali Osman Beyzade'nin bu eleştirileri kendisine hatırlatması üzerine Erbil'den “Ne yapalım yani, ölelim mi?” şeklinde bir cevap geldi.Yasmin Erbil İstanbul Gecelerine Doyamıyor! Şimdi de Bir Başkasıyla Yakalandı..

Yasmin Erbil ve yanındaki erkek arkadaşı muhabirlerin sorularını yanıtladıktan sonra VIP araçlarıyla evlerinin yolunu tuttu.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2020, 18:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER