Yasin Obuz'a Kötü Haber: Instagram Tarafından Engellendi mi?

Survivor 2020 yarışmacısı Yasin Obuz, ınstagram tarafından engellendiğini duyurdu. Tatil fotoğraflarını paylaşan diğer yarışmacıların aksine Obuz, sosyal medyadan uzak kalmak zorunda kaldı.

Yasin Obuz'a Kötü Haber: Instagram Tarafından Engellendi mi?

Survivor 2020 yarışması 14 Temmuz’da sona erdi. Galataport’ta yapılan büyük finalin ardından yarışmacıların attıkları her adım hayranları tarafından takip edilmeye başlandı. Programın bitimiyle ortaya çıkan polemikler, aşk iddiaları ve dostluklar magazin gündeminde de yerini aldı. Yaşanan polemiklerde ise Yasin Obuz başı çekti.

yasin obuzNisa Bölükbaşı’yla yarışma boyunca iyi anlaşmasına rağmen Yasin Obuz sosyal medya hesabından Çek yarışmacıyı yaylım ateşine tutmayı tercih etmişti. Yasin kendisiyle ilgili dedikodu yaptığını iddia ettiği Nisa’yı savunan Survivor Tayfun’da cevap vermeyi ihmal etmemişti. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ve Survivor yarışmasıyla ilgili her gündem maddesine dair yorumlarını ileten Yasin bir süre Instagram’dan uzak kalmak zorunda kaldı.

KENDİ TELEFONUMDAN INSTAGRAM’A GİREMİYORUM

yasin obuz

Çeşme tatiline tam gaz devam eden Yasin Obuz’a Instagram’dan kötü haber geldi. Telefonun IP adresi Instagram tarafından engellenen Yasin, arkadaşının telefonundan sosyal medya hesabına girerek takipçilerine duyurdu. Yayınladığı videoda Yasin, “Instagram benim telefonumun IP adresini banladığı için kendi telefonumdan Instagram’a giremiyorum. İstanbul’a döndüğüm zaman yeni telefon alacağım. Storyler (hikaye) akacak” ifadelerini kullandı.

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE