Yasemin ve İzzet Özilhan Arasındaki Kriz Devam Ediyor mu?

Sosyal medya hesabından bir mankenin fotoğraflarını beğenen ve ardından da eşi Yasemin Özilhan’la kriz yaşayan İzzet Özilhan, ailesiyle bir mekân çıkışı objektiflere yansıdı. Çift, krizin devam edip etmediği sorularına yanıt verdi.

Yasemin ve İzzet Özilhan Arasındaki Kriz Devam Ediyor mu?

Sosyetik güzel Yasemin Özilhan, eşi İzzet Özilhan'ın Instagram’da bir mankenin fotoğraflarını beğendiğini öğrenmiş ve aralarında kriz çıkmıştı. Dün ailece yemeğe giden çift, mekan çıkışı objektiflere yansıdı.

Posta gazetesinde yer alan habere göre çıkışta muhabirlerin “Kriz devam ediyor mu?” sorusunu yanıtlayan İzzet Özilhan, “Kriz falan yok, yanımızda çocuklar var” yanıtını verdi.

Yasemin ve İzzet Özilhan Arasındaki Kriz Devam Ediyor mu?

FOTOĞRAF BEĞENİSİ KRİZ ÇIKARMIŞTI…

17 Temmuz’daki evlilik yıldönümlerinden bir hafta sonra manken Ezgi Öcel, İzzet Özilhan’ın kendi fotoğraflarına yaptığı beğenileri açıklamış ardından da çiftin arasında soğuk rüzgarlar esmişti. İzzet Özilhan eşinden özür dileyince, konu tatlıya bağlanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2020, 09:27

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE