Yasemin Şefkatli'den Evlilik Açıklaması: 'Çok Mutluyuz...'

Uzun süredir İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses ile birlikte olan Yasemin Şefkatli, evlilik sorusuna cevap verdi. Şefkatli, "Şu an çok mutluyuz, henüz böyle bir planımız yok” ifadelerini kullandı.

Yasemin Şefkatli'den Evlilik Açıklaması: 'Çok Mutluyuz...'

Uzun zamandır birlikte olan Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses aşkı düşman çatlatmaya devam ediyor... Ünlü isim Yasemin Şefkatli, Vadİstanbul’da görüntülenirken, gazetecilerin yönelttiği 'evlilik' sorusuna cevap verdi.

YAKINDA EVLİLİK VAR MI?

Sevgilisi İdo Tatlıses'in stüdyoda olduğunu belirten Şefkatli, "İdo’nun konserleri başlıyor. Destek olmak için sürekli yanında olacağım ve haftaya Bodrum'dayız” dedi. 28 yaşındaki güzel, evlilik ile ilgili yöneltilen soruya çarpıcı bir cevap verdi.

  

"ŞU AN ÇOK MUTLUYUZ"

Yasemin Şefkatli, 

Koronavirüs salgınının ilk günlerinde Şefkatli, Instagram’da paylaştığı fotoğraf ile İdo’ya, "Benimle karantinaya girer misin?" yazmıştı.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 14:17

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE