Yasemin Özilhan'ın Riva'daki Aşk Dolu Kareleri Olay Oldu!

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaza veda pozuyla paylaşım yapan Yasemin Özilhan, bu kez de soluğu Riva'da aldı. Eşiyle aşk dolu pozlarını paylaşan Özilhan’ın mutlu halleri takipçilerinden tam not aldı.

Yasemin Özilhan'ın Riva'daki Aşk Dolu Kareleri Olay Oldu!

Geçtiğimiz günlerde üçüncü kez anne olmak için gün sayan ünlü oyuncudan kötü haber gelmişti.Bebeğini düşürdüğü öğrenilen Yasemin Özilhan, konuyla ilgili bir açıklama yapmamış, hamileliğinin başında olan Özilhan, "Her şeyden önce sağlıklı olsun" temennisinde bulunmuştu. Yasemin Özilhan'ın adeta moral tatili bitmiyor. Hafta sonunu dostlarıyla değerlendirmek isteyen çift, Riva'ya gitti

yasemin özilhan

yasemin özilhan

DOSTLARIYLA EĞLENCELİ HAFTASONU

İş adamı İzzet Özilhan ve eşi Yasemin Özilhan, ailece yaptıkları tekne tatillerinin ardından İstanbul'a döndü. Hafta sonunu dostlarıyla değerlendirmek isteyen çift, Riva'ya gitti. İş insanı Alican Ulusoy ve kız arkadaşı Hande Subaşı'da Riva'da bulunan isimler arasındaydı. Birlikte eğlenceli bir hafta sonu geçiren grup bol bol sohbet edip, doğanın tadını çıkardı.

yasemin özilhan

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz günlerde üçüncü kez anne olmak için gün sayan ünlü oyuncudan kötü haber gelmişti. Bebeğini düşürdüğü öğrenilen Yasemin Özilhan, konuyla ilgili bir açıklama yapmamıştı.

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2020, 16:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER