Yasemin Özilhan İmaj Değiştirdi! Yeni Pozlarına Beğeni Yağdı

Doktorlar dizisinin Ela’sı Yasemin Özilhan, bir süredir ekranlardan uzak olsa da sosyal medya paylaşımlarıyla gündemde kalmaya devam ediyor. Özilhan, son olarak yeni imajıyla dikkat çekti.

Yasemin Özilhan İmaj Değiştirdi! Yeni Pozlarına Beğeni Yağdı

Dünya evine girdikten sonra oyunculuğu bırakan Yasemin Özilhan, paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak saçlarını ördükten sonra kıvırcık yapan Özilhan, bu haliyle takipçilerinden tam not aldı.

‘ÇOK YAKIŞMIŞ…’

Saçlarının kıvırcık halindeki karelerini sevenleriyle paylaşan Yasemin Özilhan’ın o karalerine beğeni yağdı. Birçok takipçisi, güzel isme ‘çok yakışmış’ yorumunda bulundu.

Magazin Burada (@magazinburadanet)'in paylaştığı bir gönderi ()

FAN KRİZİ SONA ERDİ…

Geçtiğimiz haftalarda eşi İzzet Özilhan ile ‘fan krizi’ yaşayan Yasemin, sorunları çözdü. İzzet Özilhan'ın, Ezgi Öcel isimli mankenin fotoğraflarını beğenmesinden sonra, Yasemin Özilhan, eşini sosyal medya hesaplarından silmişti.

Ezgi Öcel, Özilhan'ın fotoğraflarını beğenmesini, “Yine başladı büyük fanım” notuyla paylaşmıştı. Haberler karşısında sessiz kalmayı tercih eden çiftten Yasemin Özilhan, bir süre sonra eşini yeniden takibe almıştı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE