Yaşar İpek'e 3 gün 'konuşma' hapsi!

Boşanma aşamasındaki eşi Seren Serengil ile ilgili konuşması mahkeme tarafından yasaklanmasına rağmen bu kurala uymayan Yaşar İpek, 3 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Yaşar İpek'e 3 gün 'konuşma' hapsi!

Magazin Burada / Haber Merkezi

Boşanma davası açtığı 1 yıllık eşi Yaşar İpek'in psikolojik şiddetine uğradığını iddia eden Seren Serengil, kocasına 1 ay süreyle uzaklaştırma kararı aldırmıştı.

Mahkemenin yasağına uymadı

Yaşar İpek'in daha sonra bir magazin programına katılarak mahkemenin kararını ihlal ettiğini ve tansiyonunun yükseleceğini bilerek konuştuğunu öne süren Serengil, geçen hafta adliyeye gelerek eşi hakkında zorlama hapsine karar verilmesini istemişti.

21 gün itiraz hakkı var

Mahkeme, konuşma yasağını deldiği gerekçesiyle Yaşar İpek'i 3 gün hapis cezası ile cezalandırdı. İpek'in, bu karara 21 gün içinde itiraz hakkı bulunuyor. 

Seren Serengil de hapis yatmıştı

Ünlü şarkıcı daha önce Gülben Ergen'in aldırdığı konuşma yasağı kararına uymayarak 3 gün hapis yatmış ve o dönemde Yaşar İpek ile aşkları başlamıştı.

Bakırköy Cezaevi'ne konmuştu

Gülben Ergen'in şikayeti üzerine hakkında verilen tedbir kararına uymadığı gerekçesi ile 3 günlük zorlama hapsine çarptırılan Seren Serengil de, cezaevine konulmuştu.

Aynı süreçte Yaşar İpek ile aşkları başlayan Serengil, polis tarafından Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi'ne götürülmüştü.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2019, 20:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER