Yasak Elma’nın ‘Yıldız’ı Eda Ece’den Evlilik Sinyali

Yasak Elma’da Yıldız’ı canlandıran Eda Ece’den evlilik sinyali geldi. İş yoğunluğu nedeniyle hiçbir şeye vakit bulamadığını söyleyen güzel oyuncunun, dizinin ardından evlilik adımı atacağı iddia ediliyor.

Yasak Elma’nın ‘Yıldız’ı Eda Ece’den Evlilik Sinyali

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Yıldız karakteriyle izleyicilerin gönlünde taht kuran Eda Ece’den evlilik sinyali geldi. İrem Kahyaoğlu-Alper Yılmaz çiftinin düğününe katılan Eda Ece, gelinin fırlattığı çiçeği yakaladığı görüntüleri Instagram hikayelerden paylaştı. Altına da ‘kısmet’ notunu düştü. Bu paylaşım, Buğrahan Tuncer ile ilişki yaşayan güzel oyuncunun ‘yakın zamanda evleneceği’ olarak yorumlandı.

DÜĞÜN İÇİN DİZİYİ BEKLİYORLAR…

Eda Ece, Anadolu Efes’te forma giyen basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile ilk kez geçtiğimiz yıl Haziran ayında Alaçatı sokaklarında el ele dolaşırken görüntülenmişti. İlişkilerini her geçen gün bir adım ileriye taşıyan aşıkların, evlilik planlarını Eda Ece’nin dizideki yoğunluğu nedeniyle ertelediği iddia ediliyor. Dizinin bitmesi ile birlikte çiftin evlilik adımı atacağı konuşuluyor.

AİLEDEN ONAY GELDİ…

Eda Ece, geçtiğimiz Aralık ayında sevgilisi Buğrahan Tuncer’i ailesiyle tanıştırmıştı. Tanışma yemeğinin ardından mekan çıkışı objektiflere yansıyan güzel oyuncunun babası, muhabirlerin “Damat bey aileye girdi, nasıl buldunuz damadınızı?” sorusuna “Girecek tabii. Bakalım kısmet, hayırlısı” şeklinde karşılık vermişti.

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER